Jak podaje portal "Super Express", w ostatnią sobotę para prezydencka postanowiła udać się do rodzinnego Krakowa. Andrzej Duda wspólnie z żoną mają tam swoje mieszkanie, do którego wrócą po zakończeniu drugiej kadencji w Pałacu Prezydenckim. Fotoreporterzy uwiecznili, jak prezydent i pierwsza dama spędzili dzień.

Para prezydencka przyłapana przez fotoreporterów

Okazuje się, że pomimo pozycji, jaką zajmują Dudowie, nie zapominają o codziennych obowiązkach. W czasie weekendowej wizyty w Krakowie, para prezydencka została przyłapana w czasie zakupów. Prezydent Andrzej Duda zadbał o to, aby mieli co jeść. W ulubionej pizzeri zamówił trzy pizze. Restauracja zdradziła, że prezydent wybrał pizzę z salami, której koszt to 27 zł za sztukę.

Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda
Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda
Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda

W czasie, kiedy prezydent Andrzej Duda zadbał o obiad, pierwsza dama wybrała się na zakupy. W jej koszyku znalazły się między innymi ogórki, pomidory, szynka, a także sos dressingowy do sałatek. Nie ominęła również działu z kosmetykami, w którym zaopatrzyła się w płatki kosmetyczne.

Na zakupach Agata Kornhauser-Duda prezentowała się wyjątkowo elegancko, wybierając na tę okazję klasyczną i zawsze elegancką czerń. Przez cały czas zarówno pierwsza dama, jak i prezydent mieli założone maseczki, stosując się do obowiązujących regulacji. Przez cały czas towarzyszył im kordon ochroniarzy, którzy pomogli zapakować sprawunki do bagażnika samochodu.

Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News
Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News
Andrzej i Agata Dudowie/ YouTube @Polsat News

Zdjęcia z sobotniej wyprawy pary prezydenckiej do sklepu możecie zobaczyć tutaj.

Zaskoczyły was zakupy prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony?

To też może cię zainteresować: Elżbieta Jaworowicz zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. "Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński mógł mieć żonę. Wybrała ją dla niego sama Jadwiga Kaczyńska

O tym się mówi w Polsce: Tomasz Lis pilnie apeluje do społeczeństwa. Chodzi o bardzo ważną sprawę

O tym się mówi na świecie: Przykry incydent podczas spotkania z królową Elżbietą II. 6-latka wręczyła monarsze kwiaty, a po chwili płacze. Co się stało