Jak podaje portal "Super Express", Jarosław Kaczyński jest kawalerem, co pozwala mu poświęcić się polityce w sposób całkowity. Nie wszyscy wiedzieli, że w młodych latach pojawiła się kandydatka na żonę dla Jarosława Kaczyńskiego. Wybrać miała ją sama matka prezesa - Jadwiga Kaczyńska.

Jarosław Kaczyński i sprawy sercowe

Jarosław Kaczyński w pełni poświęca się swojej partii i polityce. Na początku lat 90. ubiegłego wieku powołał do życia partię Porozumienie Centrum. Potem zaangażował się w budowanie Prawa i Sprawiedliwości. Pochłonięty sprawami polityczno-społecznymi, Jarosław Kaczyński nie miał zbyt wiele czasu na to, aby znaleźć czas na sprawy prywatne.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/YouTube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/YouTube @Prawo i Sprawiedliwość

Nie jest tajemnicą, że Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił. W jednym z wywiadów Marek Suski zdradził, że prezes PiS w pełni oddał się służbie dla Rzeczpospolitej i nie chciał "unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał, służąc Polsce".

Nieco inaczej do kwestii żeniaczki Jarosława Kaczyńskiego podchodziła jego mama, Jadwiga Kaczyńska. W wywiadzie dla "Vivy", pani Jadwiga zdradziła, że bardzo chciała, aby drugi z jej synów także założył rodzinę. Wyznała, że miała nawet kandydatkę na żonę, którą Jarosław Kaczyński miał "ją nawet bardzo lubić, ale nic z tego nie wyszło".

Jadwiga Kaczyńska. Źródło: youtube.com
Jadwiga Kaczyńska. Źródło: youtube.com
Jadwiga Kaczyńska. Źródło: youtube.com

Jadwiga Kaczyńska dodała, że większość koleżanek jej syna z młodości powychodziło za mąż, kiedy on zaangażował się w politykę. Dodała również, że choć w PiS-ie nie brakowało kobiet, to większość z nich ma mężów, część również liczną gromadkę dzieci i wnuków. "I tak poszło" - skwitowała mama braci Kaczyńskich.

Zaskoczyło was to?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson zdradziła, jak wygląda jej relacja z byłym mężem. Czy Zbigniew Zamachowski może na nią liczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katy Perry i Orlando Bloom świętują urodziny wokalistki w urokliwym miejscu. Znana para jest na błogich wakacjach

O tym się mówi: Zmiana czasu z letniego na zimowy wciąż sprawia kłopot wielu Polakom. Małgorzata Ohme pomyliła się na wizji