Jak przypomina portal "O2", Elżbieta Jaworowicz od lat 80. prowadzi program "Sprawa dla reportera" emitowany w TVP. Jej audycja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Z danych wynika, że kolejne odcinki śledzi średnio około 1,58 miliona osób. Tym razem dziennikarka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoim życiu prywatnym. Czego najbardziej żałuje Elżbieta Jaworowicz?

Od lat w telewizji

Program Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera", wielu uznaje za przecierający szlak i wyznaczający szlak dla programów interwencyjnych w naszym kraju. Od lat Elżbieta Jaworowicz angażuje się w niesienie pomocy Polakom, którzy mierzą się z naprawdę poważnymi problemami.

Każdy jej program składa się z dwóch części, pierwsza realizowana jest poza studiem, w miejscu, gdzie rozgrywa się dramat bohaterów odcinka. Druga ma miejsce w znanym widzom studiu, gdzie odbywa się dyskusja. Uczestnicą w niej bohaterowie, a także zaproszeni eksperci.

Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube
Elżbieta Jaworowicz/ screen youtube

Elżbieta Jaworowicz szczerze o macierzyństwie

Elżbieta Jaworowicz stara się oszczędnie udzielać informacji na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że dziennikarka była trzykrotnie zamężna. Jej obecnym partnerem jest płk. Eugeniusz Mleczak, który pełnił między innymi funkcję rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Niestety z żadnym ze swoich partnerów Elżbieta Jaworowicz nie doczekała się dziecka. "Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało" - wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" dziennikarka. Jednocześnie podkreśliła, że jej mąż przekonuje ją, że mieli i tak dużo szczęścia, że udało im się spotkać.

Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP
Elżbieta Jaworowicz/YouTube TVP

Co sądzicie o wyznaniu dziennikarki?

To też może cię zainteresować: Doda skomentowała nieszczęście Aleca Baldwina. Na planie „Rust” doszło do niewyobrażalnej sytuacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katy Perry i Orlando Bloom świętują urodziny wokalistki w urokliwym miejscu. Znana para jest na błogich wakacjach

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński mógł mieć żonę. Wybrała ją dla niego sama Jadwiga Kaczyńska

To warto wiedzieć: Tego nie wypada robić na cmentarzu. Wiele osób o tym zapomina