Adam Małysz zdaje się być jednym z najlepszych kandydatów wśród wszystkich, jacy mogą przyjść nam do głowy. Co legenda skoków narciarskich sądzi o takim pomyśle?

Od kilku już lat propozycja osoby Adama Małysza jako prezesa PZN padała z ust wielu ludzi. Jak się zapatruje na ten ciekawy pomysł sam Adam Małysz?

Czy Adam Małysz zdecyduje się kandydować na stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego?

Nie ulega wątpliwości, że legendarny polski skoczek narciarski ani myśli osiadać na laurach, odcinając się od ukochanego sportu, jakim są niewątpliwie skoki narciarskie. Jego stanowisko obecnie piastowane, a także zamiłowanie do wyścigów samochodowych nie pozwoliły fanom i kibicom zapomnieć o idolu.

Choć "małyszomania" przeszła już dawno do historii, słynny skoczek narciarski wciąż jest obecny w przestrzeni publicznej dzięki trzymaniu pieczy nad polskimi zawodnikami, a także udziale w reklamach telewizyjnych. Czy spojrzy przychylnie na propozycję objęcia stanowiska prezesa Polskiego Związku Narciarskiego? - Na pewno musiałbym to wszystko przemyśleć i porozmawiać z żoną – oznajmił rezolutnie Adam Małysz.

Rok 2022 przyniese koniec wieloletniej kadencji jako prezesa Polskiego Związku Narciarskiego zakończy Apoloniuszowi Tajnerowi. Według wcześniejszych ustaleń, nie może już więcej kandydować na to stanowisko.

Pracujący na stanowisku konsultanta kadr w skokach narciarskich, a także dyrektor do spraw skoków narciarskich i kombinacji norweskiej Adam Małysz, zdaje się być idealnym wręcz kandydatem na stanowisko prezesa PZN, pomimo swojej nowej pasji, jaka są rajdy samochodowe.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Sławomir Świerzyński się doigrał. Usłyszał prawomocny wyrok. O co chodzi

Zerknij: Profesor Andrzej Horban mówi o zamknięciu szkół. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwości, co się stanie