Podczas rozmowy z opiniotwórczym tabloidem, Rafał Brzozowski postanowił zabrać głow w sprawie krążących właśnie spekulacji na temat rzekomego wdania się w zażyłość ze współprowadzącą Martą Manowską.

Co usłyszeli dziennikarze od piosenkarza?

Rafał Brzozowski ostatnimi czasy stał się tematem gorących rozważań i spekulacji. Z początku powodem takiego stanu rzeczy były jego przygotowania i występ na Eurowizji 2021, dzięki któremu zyskał rozgłos i popularność także daleko poza granicami Polski.

Kolejnym motywem, dla którego piosenkarz znalazł się w licznych nagłówkach tabloidowych, były spekulacje o tym, że może go coś łączyć z Edytą Górniak, która przed Eurowizją zaprosiła kolegę do swojej miejscowości i zaoferowała pomoc w przygotowaniach do występu.

Gdy udał się do Edyty w góry, paparazzi nie próżnowali i depcząc im po piętach zrobili serię zdjęć ze spotkania w restauracji, czym napędzili kolejne plotki o ich rzekomych zażyłych relacjach.

Gdy oboje w rozbawieniu temu zaprzeczyli, tabloidy znalazły Rafałowi inną "narzeczoną" w postaci znanej i lubianej przez wielu Polaków Marty Manowskiej, z którą współprowadzi talent show "The Voice of senior".

Powstały plotki, jakoby prowadzący zaczęli smalić ku sobie cholewki podczas zdjęć na planie. Rafał Brzozowski zdecydował się na radykalne kroki i podjął ostateczną próbę zakończenia wszelkich spekulacji na ten temat - Marta to super koleżanka, przyjaciółka z pracy, fajnie się nam razem prowadzi program, więc ktoś już zakłada, że coś jest na rzeczy. Ale ja się już przyzwyczaiłem do podobnych insynuacji - oznajmił w rozmowie z tabloidem. Piosenkarz przytoczył sytuację, gdy był współprowadzącym z Izabellą Krzan, której także media wmawiały romans z Rafałem, a Rafałowi z nią.

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II podjęła ważną decyzję. To radykalnie zmieni obraz pałacu. O co chodzi

Zerknij: Marek Walczak z programu "Rolnik szuka żony" znalazł się w trudnej sytuacji. Rolnik potrzebuje pilnej pomocy. Co się stało