Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Agnieszka Litwin od trzech dekad występuje na scenie. Gwiazda kabaretu Jurki przyznała, że przyszło jej się zmagać z chorobą nowotworową. Przy okazji zaapelowała do kobiet.

Gwiazda kabaretu Jurki poważnie chora

Agnieszka Litwin jest częścią kabaretu Jurki. Cała Polska pokochała jej kreację Marylki. W ostatnim czasie formacja kabaretowa pojawia się rzadziej na scenie. Część występów została przeniesiona, a część zupełnie odwołana. Wszystko z powodu stanu zdorwia Agnieszki Litwin.

W poruszających słowach gwiazda przyznała, że po trzydziestu latach na scenie, musi się teraz skupić na sobie i swoim zdrowiu. Litwin wyczuła u siebie guza w piersi. Okazało się, że to guz złośliwy. "(...) już jest poza mną. Teraz trzeba go na zawsze pożegnać" - napisała Agnieszka Litwin.

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów wsparcia dla gwiazdy kabaretu Jurki. Fani życzą Agnieszce Litwin szybkiego powrotu do zdrowia. "Zdrowiej i wracaj, bo nikt cię nie zastąpi" - to tylko jeden z wielu poruszających komentarzy zamieszczonych przez wielbicieli aktorki.

Po raz pierwszy diagnozą Agnieszka Litwin podzieliła się w październiku tego roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pisała wówczas, że każdy i każda z nas powinna wsłuchiwać się w sygnały wysyłane nam przez nasze ciało. Podkreśliła, że zdecydowała się na wpis o swojej chorobie, żeby jak najwięcej osób postawiło na profilaktykę. Drugi powód "jest taki, że nie mogę się od wczoraj pozbyć tego skojarzenia, że PiS jest jak rak" - pisała wówczas.

Agnieszce Litwin życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

To też może cię zainteresować: Polaków czekają kolejne zmiany. Czy do naszych drzwi zapukają kontrolerzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Za kilka dni do obiegu trafi nowy banknot. Znajdzie się na nim podobizna Lecha Kaczyńskiego. To nie koniec zmian

O tym się mówi: Oburzająca sytuacja w jednym z polskich miast. Lekarka i pielęgniarka nie udzieliły pomocy mężczyźnie, który zasłabł