Sympatię wielu widzów zaskarbiła sobie będąc jedną z prowadzących wydanie "Wiadomości". Co obecnie zaprząta jej głowę? Czym się para obecnie legenda polskiej tyelewizji?

Stała się jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w Polsce

Dwadzieścia lat dziennikarka poświęciła na pracę w telewizji, a jej doświadczenie doceniane było nie tylko przez pracodawców, ale przede wszystkim przez oglądających ją widzów. Przez wiele lat gościła na szklanym ekranie w wielu polskich domach.

Ostatnie jej wydanie wiadomości miało miejsce dwie dekady temu. Co wiadomo o słynnej Grażynie Bukowskiej? Jest absolwentką wydziału biologicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Mimo bardzo ciekawego wykształcenia wyższego, Grażyna Bukowska postanowiła związać swoje życie zawodowe z telewizją i pracą przed kamerami.

Niestety jej życie prywatne nie było usłane różami. Choć zgarnęła w swoim życiu mnóstwo nagród, w tym Wiktora, jej stresujący tryb życia i osobiste rozterki przyczyniły się to znacznej utraty wagi.

Niestety okazało się, że mąż Grażyny Bukowskiej postanowił od niej odejść do innej kobiety, w której się zakochał, a sama dziennikarka zdała sobie sprawę, że jej sukcesy poniosły za sobą konsekwencje. Niedługo po odejściu męża Ryszarda Gruszczyńskiego, dziennikarka pożegnała się także z pracą według "Dobrego Tygodnia".

Jak twierdzi, w ogóle nie tęskni za pracą w telewizji. Miała już serdecznie dosyć upolitycznienia w działaniach telewizji i wykonywania poleceń polityków dla tak zwanego świętego spokoju - Pewne rzeczy robiliśmy dla świętego spokoju. Wydawało nam się, że jak się postawimy, to przyjdą gorsi od nas. Trochę w tym było pychy, a trochę lęku przed utratą pracy. Nie narzekam i absolutnie nie tęsknię za telewizją.

Media donoszą, że dziennikarka stała się rzecznikiem prasowym amerykańskiej firmy związanej z wydobywaniem ropy naftowej.

O tym się mówi: Etiennette Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak ma już 15 lat. Co u niej słychać

Zerknij: Maciej Musiał przyłapany na mieście z tajemniczą kobietą. Kim jest urocza blondynka