Córka Michała Wiśniewskiego i byłej żony Michała Anny Świątczak obchodziła jakiś czas temu piętnaste urodziny. Dała się zapamiętać fanom rodziny Wiśniewskich dzięki temu, że także lubi przechodzić metamorfozy i zmieniać swój wygląd, jak jej słynny tato.

Etiennette pójdzie w ślady słynnego taty?

Jeszcze niedawno wolała wyglądać bardziej naturalnie, co było widać po jej blond włosach. Jak się okazuje, nastolatka postanowiła poszukać innych propozycji swojego wyglądu i zaczęła fundować sobie przeróżne stylizacje.

Obecnie nastoletnia córka słynnego lidera "Ich Troje" ma ciemne włosy. Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć - napisał o córce jej ojciec na Instagramie. Mozna się zatem spodziewać, że jeszcze wielokrotnie wygląd młodziudkiej Eiennette ulegnie przemianie.

Całkiem niedawno Michał Wiśniewski wyjawił, że Etiennette chciałaby spróbować się w branży muzycznej. Piosenkarz ujawnił, że niebawem fani będą mogli posłuchać ich wspólnego utworu -n Niebawem usłyszycie nasz wspólny duet do "jokeroweskiej" wersji hitu Franka Sinatry "That's Life" z polskim tekstem - ogłosił artysta.

Nam jedynie zostało cierpliwe czekanie na owoce wspólnej pracy córki i taty Wiśniewskich. Tym czasem, Michał Wisniewski ogłosił na Instagramie kolejną edycję akcji "Wiśnia Dzieciom", której szczegóły zawarte są w opisie posta.

To bardzo ważne, aby wspierać placówki opiekuńcze i wychowawcze, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

O tym się mówi: Adam Małysz opublikował pewne zdjęcia. Tylko nieliczni mogą pamiętać ten czas

Zerknij: Premier Mateusz Morawiecki pokazał się od zupełnie nieznanej strony. Stare zdjęcie polityka zrobiło furorę w sieci