Dla legendy skoków narciarskich Adama Małysza zaczyna się niezwykle gorący czas. Z końcem listopada rozpocząć się ma Puchar Świata w skokach narciarskich, a Adam Małysz na stanowisku dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej pojawi się z pewnością przy naszych zawodnikach na wszystkich konkursach, by zagrzewać ich do walki.

Adam Małysz z żoną Izabelą korzystają z ostatnich chwil wspólnie spędzonego czasu

Mnósrwo dni nieobecności w domu, wiele weekendów w totalnym amoku pucharowym, co wiąże się ze znacznie mniejszym zakresem czasu spędzonego w domowym zaciszu u boku kochanej małżonki Izabeli.

Być może również z tego powodu obecnie dokłada wszelkich starań, aby jak najwięcej uwagi ofiarować właśnie najbliższym. Adam Małysz postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazać wspaniałości rodzinnej okolicy na zdjęciach ze wspólnego spaceru - Ostatnie jesienne podrygi. Wraz z małżonką wybraliśmy się kilka dni temu na spacer po naszej pięknej Wiśle - napisał w publikacji legendarny skoczek. - O tej porze roku jest tu na prawdę kolorowo. A wy jak spędzacie wolne listopadowe poranki? - dopytywał kibiców narciarstwa i swoich sympatyków Adam Małysz.

Trzeba przyznać, że wielu Polaków bardzo by chciał także znaleźć się w tak urokliwych miejscach w Polsce, aby móc czerpać energię z promieni słonecznych, nastrojowo udekorowanej górami ziemi i zieleni natury...

Co o tym sądzicie? Chcieli byście teraz znaleźć się na tej samej ścieżce, co państwo Małysz?

O tym się mówi: Mary Komasa zabrała głos w sprawie 30-letniej Izabeli z Pszczyny. Padły ostre słowa

Zerknij: Żona księcia Harry'ego podpadła Oprah. Pewien wpis na blogu Megha Markle sugeruje, że okłamała dziennikarkę