Olga Frycz jakiś czas temu na świat wydała drugą córkę. 18 października urodziła się maleńka Zosia. Od tego czasu artystka prężnie działa na instagramowym profilu relacjonując swoje aktualne życie codzienne.

Jak wygląda relacja z byłym ukochanym w świetle pojawienia się dziecka

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Celebryci często zachęcają swoich obserwatorów do zadawania pytań, na które potem udzielają odpowiedzi. Olga Frycz także jakiś czas temu zorganizowała coś takiego. Wiele pytań dotyczyło jej macierzyństwa. Padło też pytanie o ojca Zosi, gdyż według medialnych doniesień, gdy aktorka rozstała się z mężem, była już w ciąży właśnie z Zosią.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Jedenz internautów zapytał Olgę Frycz, czy może liczyć na byłego w sprawie wychowywania wspólnej córeczki. Odpowiedź celebrytki pojawiła się napisana wielkimi literami - Oczywiście, że tak. Aktorka pochwaliła także starszą córkę Helenę, która bardzo pozytywnie przyjęła w swoim życiu i w domu młodszą siostrę.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Jedną z głównych rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli chodzi o relacje z dzieckiem po rozwodzie, jest nie przekraczanie granic. Jeśli mieszkasz w tej samej okolicy, zawsze pytaj przed wpadnięciem na niezapowiedziane wizyty i absolutnie nigdy nie przychodź niezapowiedziane na ich szkolne uroczystości. W ten sposób nie ingerujesz w ich życie.

O tym się mówi: Grażyna Bukowska królowała w "Wiadomościach". Dlaczego zniknęła z telewizji - "Jak się postawimy, to przyjdą gorsi od nas"

Zerknij: Nieprawdopodobne wyznanie Jana Englerta. Aktor przyznał się do czegoś, co zrobił w przeszłości. Ciężko w to uwierzyć

Nie przegap tego: Maja Staśko musi się zmierzyć z falą krytyki. Zachowanie aktywistki bardzo nie spodobało się internautom. Co zrobiła