Nie można zaprzeczyć, że córka aktorki Ewy Błaszczyk Marianna Janczarska, ma w sobie wiele darów zwanych talentami. Ukończyła studia dziennikarskie, jest autorką tekstów, angażowana jest do filmów, zajmuje się projektowaniem ubrań.

Kobieta o wielu talentach, która chce odciąć się od tragedii?

Jest także wiceprezesem Fundacji „Akogo?”. Wbrew życiowym trudnościom, na wzór swojej mamy, podąża swoją drogą spełniając swoje marzenia. Podczas jednego z wywiadów udzielonych na początku bieżącego roku, artystka wyznała, że trudno jej było poszukiwać własnej tożsamości.

Marianna Janczarska nie ma zamiaru być kojarzona jedynie z rodzinną tragedią i nie chce, aby jej pryzmat wpływał na postrzeganie jej przez innych ludzi - Nie jestem rozgoryczona, wiecznie w depresji, jak pewnie niektórzy ludzie o mnie myślą. Robię dużo różnych rzeczy, nie tylko pracuję w fundacji. Jak tworzę swoje CV, to sama się śmieję, że nie wiadomo, kim ja jestem. Mam aktorstwo, dziennikarstwo, napisałam bajkę, założyłam firmę ubraniową. Dużo tego, ale lubię takie życie. Kiedyś mi się wydawało, że jak będę miała 27 lat, to już będę taka dojrzała i na pewno będę wiedziała, kim jestem. Nie do końca tak jest - wyjawiła artystka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Olga Frycz szczerze o ojcu najmłodszej córki. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Reakcja Antka Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej wzbudziła zastanowienie fanów. Wiele wskazuje, że Joanna Opozda jest w ciąży

Nie przegap: Magda Gessler ma powody do radości. Wspólnie z rodziną świętują ważne wydarzenie