Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Kuba Wojewódzki znany jest nie tylko ze swojego ciętego języka, ale także z otwartego wyrażania swoich opinii na temat bieżącej sytuacji społeczno-politycznej w naszyk kraju. Tym razem Wojewódzki postanowił ocenić Kaję Godek i podjęte przez nią działania. Zrobił to, wykorzystując słowa znanego polityka Prawa i Sprawiedliwości.

Cięty język Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że mówi wszystko, nie licząc się z tym, jakie konsekwencje mogą przynieść wypowiedziane przez niego słowa. Dla 58-letniego Wojewódzkiego nie ma tematów tabu, ani rzeczy, których nie zdecyduje się wykpić. Nie tak dawno, media rozpisywały się o tym, jak w " newonce.radio" prześmiewczo wypowiedział się o samochodzie Agaty Kuleszy, określając je mianem auta z zespołem Downa.

Jego słowa wywołały falę powszechnego oburzenia. Radiostacja, na falach której wypowiedział się Wojewódzki zdecydowała się na usunięcie kontrowersyjnego fragmentu rozmowy, a także wydała oświadczenie w sprawie, z którym możecie się zapoznać poniżej. Teraz Kuba Wojewódzki zdecydował się ocenić Kaję Godek i jej działania.

Kuba Wojewódzki o Kai Godek

Kuba Wojewódzki nie unika poruszania tematów związanych z aktualną sytuacją społeczno-polityczną w kraju. Ostatnio jedną z najczęściej poruszanych kwestii jest śmierć 30-letniej Izabeli, która zmarła w wyniku wstrząsu septycznego w 22-tygodniu ciąży. Wiele osób łączy jej śmierć i postawę wyczekującą lekarzy z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego z 22 października zeszłego roku.

Sędziowie TK uznali wówczas, że aborcja związana z wadami płodu jest niezgodna z Konstytucją. Protesty, które w ostatnich dniach przeszły ulicami polskich miast były nie tylko wyrazem wsparcia dla rodziny zmarłej Izy, ale także wyrazem sprzeciwu wobec zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

Kuba Wojwódzki postanowił skomentować sprawę w swoim stylu. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawił się wymowny wpis, w którym skomentował ostatnie wydarzenia i Kaję Godek, która jest jedną z twarzy zaostrzenia prawa aborcyjnego. " Pani Kaju… Marszałek Terlecki pozdrawia z Krakowa…" - napisał Wojewódzki nawiązując do słów Ryszarda Terleckiego, który do kobiety, która zwróciła mu uwagę, że to co robią politycy w kraju jest "karygodne", odpowiedział "jest pani kretynką".

Co sądzicie o komentarzu Kuby Wojewódzkiego?

To też może cię zainteresować: Dorota Gardias otrzymała wyniki biopsji. Jak będzie wyglądało dalsze leczenie prezenterki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie cichną echa wpisu Barbary Kurdej-Szatan. W "Wiadomościach" TVP wyemitowano materiał poświęcony aktorce. Czy aktorka stanie przed prokuratorem

O tym się mówi: NASA publikuje ważne ostrzeżenie. Niedługo obok Ziemi przemknie coś ogromnego. Czy mamy się czego obawiać