Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Basia Kurdej-Szatan w mediach społecznościowych ostro skomentowała zachowanie Straży Granicznej, związane z kryzysem na granicy polsko-białoruskiej. W "Wiadomościach" TVP wyemitowano materiał poświęcony gwieździe "M jak miłość". Aktorka raczej nie będzie miała powodów do radości.

Mocne słowa Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje tego, jak ocenia sytuację, jaka panuje obecnie na granicy Polski i Białorusi. Przed kilkoma dniami w mediach społecznościowych aktorka zamieściła nagranie, które wcześniej zamieścił Strajk Kobiet. Na nagraniu można było zobaczyć sposób traktowania uchodźców przez Straż Graniczną.

Aktorka nie kryła swojego oburzenia tym, co można było zobaczyć na nagraniach. " KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!!" - to tylko część wpisu poruszonej Barbary Kurdej-Szatan, za który gwiazda później przeprosiła.

Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w Wiadomościach/YouTube @Polska z prawej strony

Jej ocena nie wszystkim przypadła do gustu. Wśród krytyków jej mocnego komentarza znaleźli się dziennikarze "Wiadomości" TVP. W materiale przytoczono cały wpis aktorki przeczytany przez lektora. Pojawiała się również zapowiedź tego, że całą sprawą zajmie się również prokuratura.

Co ciekawe, do niedawna Basia Kurdej-Szatan była gwiazdą TVP. Występowała nie tylko w "M jak miłość", ale także udzielała się jako prowadząca "The Voice of Poland", "The Voice of Poland Kids", czy "Dance Dance Dance".

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Janusz Korwin-Mikke zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. "Mam nadzieję, że dożyję"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Celine Dion przechodzi trudne chwile. Odwołała występy i zniknęła z przestrzeni publicznej. Co się stało

O tym się mówi: Dorota Gardias otrzymała wyniki biopsji. Jak będzie wyglądało dalsze leczenie prezenterki

Z życia gwiazd: Jak Adam Zdrójkowski poradził sobie z rozstaniem z Wiktorią Gąsiewską. Początek był naprawdę ciężki