Szczęśliwa po same uszy Katarzyna Dowbor opublikowała na swoim instagramowym profilu fotografię, na której widać nowego członka rodziny Dowborów. Maleństwo jest niezwykle urocze i z pewnością skradło serce dziennikarki w mgnieniu oka!

Nowy członek rodzinki Dowborów mocno zaskoczył Joannę Koroniewską

Joanna Koroniewska, synowa słynnej dziennikarki i gospodyni programu "Nasz Nowy Dom" Katarzyny Dowbor, nie miała bladego pojęcia, że stworzonko pojawiło się w domu teściowej. Aktorka szczerze była zaskoczona tą wiadomością.

Katarzyna Dowbor każdego dnia jest mocno zajęta i zapracowana.

Większość czasu, gdy zajmuje się sprawami zawodowymi, dziennikarka pochłonięta jest udziałem w nagraniach programu "Nasz nowy dom", jednak ostatnimi czasy gospodyni programu przechodziła bardzo smutne chwile, gdyż musiała pożegnać ukochanego pupila, pieska Pepusia.

Niedawno jednak na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widać ją radośnie trzymającą ciotecznego wnuka Pepusia, czyli Zenka.

To śliczny szczeniaczek, o białym umaszczeniu okraszonym jasno-brązowymi sporymi łatkami. Zenek jak widać skradł serce dziennikarki i wniósł w dom mnóstwo nowej energii i miłości.

O tym się mówi: Pojawiło się nowe rozwiązania na miejsce ostatniego spoczynku. To może zaskoczyć wiele osób. O co chodzi

Zerknij tutaj: Aleksandra Kwaśniewska szczerze opowiedziała o swoim związku. Córka byłego prezydenta zna receptę na udane małżeństwo

Nie przegap tego: Celine Dion przechodzi trudne chwile. Odwołała występy i zniknęła z przestrzeni publicznej. Co się stało