To zagwarantowało młodej aktorce ogromną popularność i rozpoznawalność w ówczesnej Polsce. Była piękna, utalentowana i wnosiła na ekrany świeżość swojej gry aktorskiej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Uwaga! TVN (@uwagatvn)

Małgorzata Niemirska do dziś jest gwiazdą seriali telewizyjnych

Po latacj kariera aktorska Małgorzaty Niemirskiej trochę przyhamowała, jednak do teraz widzowie mogą podziwiać jej grę aktorską na szklanych ekranach we współczesnych produkcjach telewizyjnych, a także na deskach teatru. Jak przyznała po latach, chociażby starała się nie wiadomo jak doskonale zagrać jakąkolwiek rolę, dla wielu ludzi pozostaje wciąż Lidką z "Pancernych".

Znana i lubiana aktorka jakiś już czas pojawia się w serialu w "Leśniczówka", nadal budząc podziw i zachwyt swoją urodą i rewelacyjną formą. Ostatnimi laty, bierze udział w występach jedynie z powodów zarobkowych, o czym powiedziała w jednym z wywiadów.

Obecnie jej fantastyczną grę aktorską można oglądać w serialu "Leśniczówka". Wciela się tam w postać Anny, bardzo tajemniczej i budzącej mieszane uczucia.

Na planie produkcji, w trakcie nagrań najświeższych odcinków, aktorka rewelacyjnie się prezentowała. Jak przyznała, wciąż oczekuje roli swojego życia, a jak sami możemy zauważyć, upływ czasu wcale nie ujmuje aktorce uroku i piękna jej sztuki aktorskiej.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Katarzyna Dowbor ma radosną nowinę. O nowym członku rodziny nie wiedziała jej synowa Joanna

Zerknij tutaj: NASA publikuje ważne ostrzeżenie. Niedługo obok Ziemi przemknie coś ogromnego. Czy mamy się czego obawiać