Podczas gdy Krzysztof Igor krawczyk mocno wspierany jest w nowych działaniach przez Mariana Lichtmana, byłego członka zespołu Trubadurzy, wdowa po gwiazdorze Ewa Krawczyk znajduje wsparcie w najbliższych i wieloletnim przyjacielu rodziny Krawczyków, byłym menadżerze Krzysztofa Krawczyka Andrzeju Kosmali.

Krawczyk junior oznajmił ostatnio, że jego ojciec cierpiał na chorobę Alzheimera

Jakiś czas temu Krzysztof Igor Krawczyk oznajmił publicznie, że jego ojciec cierpiał na tę straszną chorobę, przez co o wielu rzeczach nie pamiętał i miał kłopoty z kojarzeniem faktów.

Większość ludzi wie, że choroba Alzheimera wpływa na pamięć. Ale objawy mogą być zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Uszkodzenie zwykle zaczyna się w obszarze mózgu, który tworzy wspomnienia.

Osoby z chorobą Alzheimera we wczesnym stadium często mają problemy z zapamiętywaniem rzeczy. Gdy choroba się pogarsza, blaszki i skupiska pojawiają się również w częściach mózgu odpowiedzialnych za zachowania cielesne.

Ewa Krawczyk w odpowiedzi na te doniesienia stanowczo temu zaprzeczyła, gdyż to mogło by być powodem do podważenia prawdziwości testamentów zostawionych przez artystę. W końcu głos w tej sprawie zabrał także były menadżer piosenkarza Andrzej Kosmala.

Zaapelował on do Krzysztofa Krawczyka juniora o opamiętanie się - (...) Posłuchaj Synu Igorze swego Ojca, jak pięknie mówił, a Ty dzisiaj odbierasz mu sprawność umysłu w tamtych latach. Mam takimi pięknymi wypowiedziami wypełniony cały komputer. Znajdziesz je też na YouTube i na stronach Krzysztofa Krawczyka w Internecie i na Facebooku. Ale posłuchaj Igorze słów Twego Ojca i przyjmij je do serca! I przemyśl swoje postępowanie!

Co o tym sądzicie? Krzysztof Krawczyk byłby zadowolony z tego sporu?

O tym się mówi: Nowe zaskakujące fakty o szpitalu w Pszczynie wyszły na jaw. To nie pierwsze przewinienia placówki

Zerknij tutaj: Pojawiło się nowe rozwiązania na miejsce ostatniego spoczynku. To może zaskoczyć wiele osób. O co chodzi