Krzysztof Igor Krawczyk przez te wszystkie lata był prawie nieznanym potomkiem słynnego artysty, legendy polskiej sceny muzycznej. Sytuacja ta uległa zmianie, gdy jego ojciec zmarł na covid-19 mimo przyjęcia preparatu przeciw tej chorobie. Rozpoczęła się wówczas ostra bitwa o spadek między juniorem, a jego macochą.

Jedyny biologiczny potomek Krzysztofa Krawczyka walczy obecnie o należny mu ustawowo zachowek po zmarłym ojcu, a media wciąż roztrząsają słowne przepychanki między nim, a jego macochą Ewą Krawczyk.

Wiadome jest od dawna, że Krawczyka juniora nie łączyła zbyt bliska relacja ze znanym ojcem Krzysztofem Krawczykiem. Chociaż samo dzieciństwo po części spędził w domu z ojcem, nie trwało to jednak wiecznie i uległo drastycznej zmianie. Od lat bowiem zdany jest wyłącznie na siebie, czego po śmierci ojca już nie chce więcej ukrywać.

Czuł się w miarę bezpiecznie, gdy mieszkał z babcią, której śmierć drastycznie pogorszyła sytuację juniora, który z winy własnego ojca stał się osobą niepełnosprawną i niezdolną do pracy. Po śmierci babci junuir został z wujkiem i kuzynem. Według medialnych doniesień, mężczyźni pastwili się nad niepełnosprawnym Igorem. Czuli się bezkarni, gdyż zajmowane przez nich trzech mieszkanie należało formalnie do wuja Igora, o czym mógł nie wiedzieć Krzysztof krawczyk obiecując synowi to ieszkanie kiedyś na własność.

Niestety nie stało się tak, jak obiecywał juniorowi ojciec. Zdaniem Igora ojciec nie miał odwagi podjąć w tej sprawie interwencji, gdyż postawiony był między przysłowiowym młotem, a kowadłem. W skutek braku odwagi ojca, niepełnosprawny Igor przeszedł piekło w domu pełnym przemocy i pijaństwa. Nie miał żadnych perspektyw i wsparcia.

Co o tym sądzicie? Jakie jeszcze brudy zostaną wyciągnięte na światło dzienne?

O tym się mówi: Nowe przepisy pozbawią nas prawa do nagrobków naszych bliskich. Propozycja władz wywołała wiele emocji. Głos w sprawie zabrał Kościół

Zerknij: Nowe zaskakujące fakty o szpitalu w Pszczynie wyszły na jaw. To nie pierwsze przewinienia placówki