Elżbieta działa na Instagramie bardzo prężnie, regularnie udostępniając różności na swoim profilu. Była uczestniczka programu o szukających żony rolnikach, zdecydowała się opublikować zdjęcie z wyprawy do Kazimierza Dolnego.

Elżbieta pozowała komuś do zdjęcia. Kto je zrobił?

Sympatycy Elżbiety momentalnie zauważyli pewien detal zdradzający ich zdaniem wybór rolniczki co do kandydata. Pośród widzów znanego show "Rolnik szuka żony" Elżbieta miała róźną opinię budząc w sympatykach produkcji mieszane uczucia.

Jedni zachwyceni byli jej urodą, ciętym żartem, zaradnością, inteligencją i zdrowym podejściem do życia. Innych oburzało to, że panów, których zaprosiła do siebie na gospodarstwo potraktowała jak robotników do remontu.

Taki stan rzeczy nie zniechęcił panów do stawania w konkury o jej wzgędy. Marek i Stanisław nadal rywalizują o Elżbietę, ku uciesze widzów. Na swoim profilu na Instagramie Elżbieta intensywnie się udziela. Z przyjemnością upublicznia w sieci skrawki swojego życia, jakie toczy po zakończeniu programu. Niedawno wrzuciła zdjęcie z wypadu do Kazimierza Dolnego.

Elegancka kobieta podkreśliła swoją urodę czerwonymi elementami stylizacji. Posypały się komentarze z komplementami, ale i takie sugerujące, kto podbił serce Elżbiety - Cień faworyta Marka 👏❤️❤️/ Sądząc z postury to zapewne Mareczek - spekulowali internauci.

Zgadzacie się z tym?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz rozwiodła się, a teraz pora na ślub. Gwiazda ma powody do świętowania

Zerknij: Antek Królikowski dał się przyłapać. Aktor się gęsto tłumaczy ze swojego zachowania. O czym mowa