12 sezon Tańca z Gwiazdami już za nami. W uroczystym finałowym odcinku zatańczyli: Kajra z Rafałem Maserakiem i Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz. Podczas treningów pary dawały z siebie wszystko, aby wypaść na finale jak najlepiej. Uczestników tradycyjnie oceniało jury, jednak tym razem wyłącznie głosy widzów decydowały o zwycieżcy.

Finalnie Kryształową Kulę zdobył aktor Piotr Mróz. Zwyczajowo, po skończonym odcinku, uczestnicy w towarzystwie swoich bliskich i przyjaciół udzielają dziennikarzom wywiadów. Jednym z odwiedzających był tego dnia Janek Kliment, który chcąc pocieszyć Kajrę, nieco sobie nagrabił u widzów.

Tancerz zbliżył się do piosenkarki i tuląc ją do siebie skrytykował decyzję widzów o wygranej aktora Piotra Mroza - Ch*j im w dupę. No, ja pie**olę – oznajmił Kajrze. W tym samym czasie małżonka tancerza zorientowała się, że rejestrująca wszystko na żywo kamera wsztstko uchwyciła.

Po tym, jak spadła na tancerza fala krytyki, zdobył się na lakoniczne "Przepraszam" na mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jan Kliment (@janekkliment)

Zapytany o tę sytuację mąż Kajry Sławomir, jasno wyraził się na temat wypowiedzi tancerza Jana Klimenta - Janek jest człowiekiem, który jest szczery, ma serce na dłoni i który jeżeli ma emocje, to je z siebie wyrzuca. Myślę, że to jest jego duża zaleta. Teraz mamy taki czas, że wszędzie jesteśmy filmowani. Wszędzie są kamery, non stop wszystko rejestrują, więc może są takie rzeczy, których nie chcemy pokazywać, ale trudno skamerowało się.

Opowiedział także, że żona Kajra już wypoczęła po całym tym tanecznym zamencie i przygotowuje się na ciąg dalszy, gdyż otrzymała ciekawą propozycję angażu, w którym wykorzystana zostanie jej umiejętność taneczna.


YouTube/OKSINCIUK

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kasjerka krytykuje zachowanie starszej pani. Odpowiedź seniorki wszyscy w sklepie zapamiętają na zawsze

Zerknij: Włożenie gąbki do lodówki pozwoli uporać się z częstym problemem. Jakim