Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler od dawna stara się pomóc wielu restauratorom wyjść z finansowego dołka spowodowanego źle prosperującym interesem. Nie wszystkie restauracje i kawiarnie niestety dają radę wprowadzić wszystkie proponowane przez restauratorkę Magdę Gessler zmiany.

Często problemem są złe relacje wśród właścicieli i pracowników restauracji

Celebrytka kolęduje od punktu do punktu. by n prośbę właścicieli restauracji przeprowadzić w nicg nie lada rewolucje mające na celu wprowadzenie interesu na właściwe tory, a często także poprawienie relacji międzyludzkich, które bywają również źródłem finansowych kłopotów.

Jak znana restauratorka poradziła sobie w Grodzisku Mazowieckim w Cafe Orient X-press?

Jesna z osób, która zgłosiła swoją restaurację do programu "Kuchenne Rewolucje" była Kasia, która przed trzema laty zaopiekowała się kawiarnią przekształconą później w Cafe Orient X-press z domowymi obiadami i pizzą.

Kobieta wydała oficjalne oświadczenie na swojej stronie facebookowej, zanim można było obejrzeć efekty pracy Magdy Gessler. Podkreślmy, że restauracja zyskała nową nazwę - Pełen Rondel - (...) Zdecydowałam się na ten krok ponieważ uważałam, że już nic więcej sama nie wymyślę. Uważałam, że Magda Gessler pomoże mi postawić to miejsce na nogi. Tymczasem to nie jest tak jak większości się wydaje… To nie działa w ten sposób, że po rewolucjach wszystko jest idealne i działa bez, zarzutów. Dostaliśmy nazwę i zarys pomysłu, teraz to budujemy i jeszcze to potrwa bo robimy to dla Was.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dawid Narożny zabrał głos w sprawie spalenia zdjęcia z jego twarzą. "W poniedziałek zgłoszę się do prawnika"

Zerknij tutaj: Menadżer Barbary Kurdej-Szatan zdradził plany aktorki na najbliższe tygodnie. Czy zamierza odzyskać sympatię widzów