Relacja między Marcelą Leszczak i Michałem Koterskim pełna jest sukcesów i porażek. Wciąż między nimi pojawiają się burzliwe wzloty i upadki, czego przykładem są ich ciągłe rozstania i powroty.

Michał "Misiek" Koterski zachwycił się Marcelą w czerwonej sukience

Jak donoszą media, między celebrytami chyba znowu zakwitły gorące uczucia mimo, że jeszcze niedawno tabloidy trąbiły o układaniu sobie przez nich życia na nowo osobno, z nowymi partnerami.

Najnowsze publikacje pojawiające się na ich profilach mediów społecznościowych zdradzają, że Michał Koterski i Marcela Leszczak mogą ponownie mieć się ku sobie. Celebrytka opublikowała na swoim profilu Instagramie zdjęcia, na których widać ją w bardzo kusej sukience w czerwonym, soczystym kolorze. Pośród wielu różnych - mniej lub bardziej przychylnych komentarzy, pojawił się także ten od Michała Koterskiego, który stwierdził, że jest piękna.

Wiele komentarzy nawiązywało jednak do tego, że pokazywanie się w aż takim negliżu jest niesmaczne, inni komentujący bronili celebrytkę twierdząc, że każdy kiedyś sobie zrobił podobne zdjęcie z imprezy i wrzucił je do sieci.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jedna z restauratorek opisała współpracę z Magdą Gessler w "Kuchennych Rewolucjach". "To nie jest tak jak większości się wydaje"

Zerknij: Dawid Narożny zabrał głos w sprawie spalenia zdjęcia z jego twarzą. "W poniedziałek zgłoszę się do prawnika"