Obecnie 20-letni Conan nie żywi urazy do swojej mamy za przeszłość i dzieciństwo, podkreśla jednocześnie, że jest wdzięczny za wszystko, co ma teraz.

Niestety jego dzieciństwo nie zawsze było szczęśliwe i udane. Chodzi o czas, w którym jego mama skazana prawomocnym wyrokiem sądu, musiałą odbyć karę pozbawienia wolności pod zarzutem sutenerstwa.

Dagmara opisała swoją szemraną przeszłość i to, jak ona wpłynęła na dzieciństwo jej syna

Celebrytka zdradziła, jak wyglądało dzieciństwo jej syna Conana - Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie (...) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko - wyjaśniła Dagmara Kaźmierska w autobiografii.

Jak przyznała, Conan stał się nieznośny momo, że wcześniej był dzieckiem niezwykle spokojnym. Był bardzo niedobry dla swoich rówieśników, na których się wyżywał, dlatego też nikt nie chciał się z nim bawić.

Kilka miesięcy później zdiagnozowano u Conana zespół stresu pourazowego, było już wówczas z nim naprawdę bardzo źle.

Jak celebrytka odzyskała wolność?

Okazuje się, że Conan nie mógł funkcjonować bez mamy, a psychiatrzy stwierdzili, że nie podoła trwaniu w separacji od mamy. Dlatego też sąd postanowił, że zwróci Dagmarze Kaźmierskiej wolność, by mogła zająć się swoim synem.

20-letni już Conan nie ma żalu do mamy i zaprzecza jej słowom, jakoby żywił urazę do niej za to, co się stało w przeszłości. Dodał, że nie ma żalu, bo wiedział, że mama poszła do więzienia za niewinność i docenia to, że robiła te rzeczy, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i godne warunki do życia.

Teraz Conan ma ambitne plany, studiuje medycynę, by w przyszości zająć się psychiatrią lub chirurgią plastyczną.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ida Nowakowska zdradza swój wielki sekret. Nikt nie widział, że prezenterka jest taka. O co chodzi

Zerknij: Sąsiad zbiera ziemię z tuneli krecich na polu i zabiera ją na ogród. Jakie to przynosi korzyści