Prowadząca sporej ilości show Telewizji Polskiej wyjawiła niedawno w wywiadzie udzielonym "Super Expressowi", Jak wielką jest wielbicielką Telewizji Polskiej.

Dziennikarka przyznaje, że ogląda telewizję w wolnych chwilach

Przyznała, że dość często zasiada przed szklanym ekranem pomimo wielu obowiązków związanych z opieką nad maluszkiem. Jak zaznaczyła, ogląta telewizję w wolnych chwilach, aby wiedzieć, co się dzieje jako pracownica Telewizji Polskiej. Jej ulubionymi kanałami są TVP Historia i TVP Kultura.

Tancerka i prezenterka Telewizji Polskiej Ida Nowakowska-Herndon nie pozwala synkowi spoglądać na ekran

Ida Nowakowska wyjawiła, że jej mały synek Max Marek nie patrzy jeszcze na ekran smartfona lub telewizora, gdyż nie może mu jeszcze na to pozwolić. Jak twierdzi gwiazda TVP, obraz multimedialny jest szkodliwy dla takiego maleństwa.

„Mój Max Marek jest jeszcze malutki, więc oczywiście te bajki nie są jeszcze przez nas oglądane. Wręcz przeciwnie, nie pozwalam mu nawet patrzeć na ekran ani telewizora, ani komórki. Oczywiście zdarzają się takie chwile, ale to bardzo przyciąga uwagę dziecka, co nie jest dobre dla dziecka” – przyznała celebrytka.

Co o tym sądzicie? Celebrytka ma rację?

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski niespodziewanie doznał kolejnej wizji. Sprawa jest bardzo poważna. Dotyczy naszych sąsiadów

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła decyzję swojego syna. Zdradziła, dlaczego zdecydował się na taki krok