Jak podaje portal "Pomponik", Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że młodszy z jej synów zdecydował się wypisać z lekcji religii. Zrobił to, choć cała rodzina deklaruje się jako wierząca. Jak celebrytka przyjęła wybór pociechy?

Kwestie wiary

Kwestie związane z wiarą należą do bardzo intymnych i nie wszyscy chcą się nimi dzielić publicznie. Nie brakuje jednak osób, które w sposób otwarty deklarują swoją wiarę lub jej brak. Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jest osobą wierzącą, choć jednocześnie przyznaje, że nie uczęszcza do kościoła.

Małgorzata Rozenek / YouTube:  TVN Style
Małgorzata Rozenek / YouTube: TVN Style
Małgorzata Rozenek / YouTube: TVN Style

Celebrytka nie zdecydowała się również ochrzcić swojego najmłodszego syna, małego Henia Majdana. Powodem takiej decyzji był fakt, że duchowni nie aprobują metody in vitro, a właśnie dzięki niej Rozenek-Majdan może cieszyć się macierzyństwem.

Teraz okazuje się, że średnia pociecha celebrytki zdecydowała się zrezygnować z udziału w lekcjach religii. Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla, że choć są rodziną wierzącą, stara się nie wywierać presji na swoje dzieci i pozwala im na własne wybory zarówno w kwestii sakramentów, jak i brania udziału w lekcjach religii.

Starszy z synów Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka sam zdecydował, że chce chodzić na religię i przystąpić do pierwszej komunii. Jego młodszy brat od początku miał mówić, że tego nie chce.

"Jest mi bardzo ciężko zaakceptować wiele żywych problemów kościoła i uważam, że trudno będzie dla takich ludzi jak my odnaleźć się w instytucji kościoła, jeśli ona się nie zreformuje" - stwierdziła celebrytka w rozmowie z dziennikarzami portalu "Pudelek".

Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Najnowsza wpadka w "Dzień Dobry TVN" mocno oburzyła widzów. Technicy nie wyłączyli prowadzącym mikrofonów. Co usłyszeli widzowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dawid Narożny wściekły. Ujawnił najgorsze brudy byłych kolegów z zespołu "Piękni i Młodzi". Co powiedział

O tym się mówi: Wielki sekret wyszedł na jaw. Te słowa mocno niepokoją. Co się stało