Od początku do końca śniadaniówka prowadzona jest na żywo. Goście i gospodarze programu zmuszeni są często do wykazania się z tego powodu wysoką koncentracją i refleksem, gdy zdarzy się wpadka na wizji.

Czy faktycznie padło słowo na D?

Wielokrotnie widzieliśmy różne wpadki w programach na żywo, a memy z tego i nagrania długo potem krążą po Internecie. Tak było, gdy Ewa Drzyzga pomyliła się i rzekła na antenie - Jesteśmy szczęśliwe, że chcecie spędzać to popołudnie z nami.

Agnieszka Woźniak-Starak - jak to ma w zwyczaju momentalnie zareagowała i pospieszyła koleżance z poprawką. Ewa prowadząca od kilkanastu lat znany talk-show "Rozmowy w Toku", mogła się pomylić, gdyż program, którego była gospodynią miał swoje emisje popołudniami.

Najnowsza wpadka w programie "Dzień Dobry TVN" - choć kilkusekundowa, nie umknęła uwadze widzów, którzy uwiecznili ją i wrzucili do sieci, zanim znikła, jak rozmowa z Bożeną Dykiel. Padło wówczas słowo, które nie przystoi ponoć wykształconym osobom, szczegónie w programie na żywo. Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak nie zdołała "uratować sytuacji".

Po bloku reklamowym, zaplanowana była emisja kolejnego materiału, jednak na nieszczęście prowadzących, obsługa techniczna nie wyłączyła im mikrofonów. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki prowadzącymi były Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. W którymś z kolei wejściu na żywo dało się słyszeć nakładające się na siebie dwa głosy, z których jeden z nich powiedział - (...) Pokazywanie du*y (...).

Wszystko wskazuje na to, że słychać wówczas było Agnieszkę Woźniak-Starak, o czym pisali w komentarzach pod filmem krążącym w sieci internauci. Okazuje się bowiem, że rozpoznali oni charakterystyczny głos celebrytki.

YouTube/tegoslucham

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dawid Narożny wściekły. Ujawnił najgorsze brudy byłych kolegów z zespołu "Piękni i Młodzi". Co powiedział

Zerknij: Poruszająca sytuacja w jednym z polskich szpitali. Matka nie wiedziała o tym, że jej córka odeszła