Brytyjska piosenkarka Adele wyznaje, że po rozwodzie cierpiała na masowe ataki paniki. W niedawnym wywiadzie z Oprah Winfrey autorka hitów Hello ujawniła, że ​​po rozwodzie z Simonem Koneckim straciła kontrolę nad emocjami i nad tym, co działo się z jej ciałem.

Adele wyjawiła tajemnicę jej drastycznie szybkiej utraty wagi

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Gwiazda powiedziała, że ​​czuła się tak, jakby „nie szanowała” idei małżeństwa, kiedy rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, w 2018 roku. Dodała, że ​​"przerażające ataki lękowe" po rozwodzie skłoniły ją do przyjęcia reżimu ćwiczeń, który doprowadził do utraty 45 kilogramów masy ciała w ciągu dwóch lat.

„Głównie chodziło o mój niepokój. Miałam najbardziej przerażające ataki lękowe po zakończeniu mojego małżeństwa” – zaczęła Adele. „Całkowicie mnie sparaliżowały i wprawiły w zakłopotanie, ponieważ nie byłabym w stanie mieć żadnej kontroli nad moim ciałem” – dodała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele następnie podzieliła się tym, że dotarło do niej, że trafiła na siłownię. „Ale wiedziałam, że byłam świadoma tego, co się dzieje. To było tak, jakbym wciąż tam była, podczas gdy całe moje ciało było po prostu na innej planecie, czułam się tak, wiesz? I zawsze trochę ćwiczyłam. Wiesz, kilka razy w tygodniu na moje plecy."

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Piosenkarka dalej ujawniła, że ​​przebywanie w pobliżu trenera sprawiało, że była szczęśliwa. „Zauważyłam, jak bardzo ufałam obecności mojego trenera, gdy czułam się tak zagubiona, ale też nie odczuwałam żadnego niepokoju, gdy byłam na siłowni. To był mój czas — codziennie miałam plan, kiedy nie miałam żadnych planów, " Adele dodała.


YouTube/BBC News

O tym się mówi: Dagmara Kaźmierska opowiedziała wszystko. Jej pobyt za kratkami był prawdziwą traumą dla pewnej osoby. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. Kobieta nie wie, jak ma przekazać dzieciom, że chcę żyć samotnie. Bez nich, bez wnuków