Był szefem "Faktów". Bardzo aktywnie działał w przestrzeni mediów społecznościowych, dzieląc się swoimi planami zawodowymi, rozterkami, poglądami politycznymi, oraz stanem zdrowia. Nie wspominał, że czuje się aż tak źle, aby nagle i gwałtownie zejść z tego świata w wieku zaledwie 53 lat.

Odszedł nagle, co zaszokowało całą Polskę

Niezwykle szokujące są fakty z ostatnich chwil życia i z momentu śmierci znanego dziennikarza. Aż trudno uwierzyć, że odszedł tak nagle. - Był pełen wigoru i chęci do życia - ubolewa dziennikarz Marek Czyż, który był wieloletnim przyjacielem Kamila Durczoka. Ciężko jest przyjąć do wiadomości to, że dziennikarz odszedł tak nagle i niespodziewanie.

Jak opowiedział przyjaciel zmarłego Kamila Durczoka - Z rozmów z nim nic nie wskazywało na to, że czuje się źle. Był pełen wigoru i chęci do życia. Nie wiem, czy to nie było czymś wspomagane, bo wiem, że starano się, żeby nie wpadał w depresję, bo wiadomo, że ciążył na nim bagaż doświadczeń, dość trudny do zniesienia dla każdego człowieka, ale był w dobrej formie - zapewnił Marek Czyż podczas wywiadu udzielonego "Super Expressowi".

Kamil Durczok wbrew dobremu samopoczuciu trafił na Izbę Przyjęć katowickiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego 15 listopada w poniedziałek, o godzinie 13:45.

Parę następnych godzin zaowocowało przewiezieniem dziennikarza na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, by potem zostać przeniesiony na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Marek Czyż już w nocy dowiedział się o złym stanie zdrowia przyjaciela. Poinformował, że Kamil Durczok spotkał się ze śmiercią nagle dodając, że była to kwestia godzin. Dziennikarz odszedł 16 listopada 2021 roku, we wtorek, o godz. 4:23. Nastąpiło pogorszenie się choroby wewnętrznej i zatrzymanie akcji serca. Kochał swojego psa Dymitra. Co teraz się z nim stanie...?

O tym się mówi: Przepowiednia Baby Vangi o końcu świata. Czy w 2022 niebo rozbłyśnie czerwienią

Zerknij: Duchowny postawił kandydatom do sakramentu bierzmowania nietypowy warunek. Jaki