Media obiegło zaskakujące nagranie z kulis jednego z wydań śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". Widzów zaskoczyła bowiem jedna z prowadzących program Anna Kalczyńska, która dała się porwać rytm muzyki, a to wszystko siedząc na kanapie.

Anna Kalczyńska zaskoczyła widzów stacji TVN swoim zachowaniem

Nagranie wrzucone na instagramowe konto programu "Dzień Dobry TVN", mocno zaskoczyło internautów, którzy nie widzieli wcześniej tego, co wyprawiała dziennikarka.

Okazuje się bowiem, że będąc poza kadrem kamery wykonywała dziwne ruchy nogami i nie tylko. Współprowadzącym Anny Kalczyńskiej jest Andrzej Sołtysik, który podczas dziwne akcji koleżanki siedział na kanapie obok niej całkiem nieruchomo.

Jak można zauważyć, programy transmitowane na żywo rządzą się własnymi prawami, co oznacza liczne wpadki na wizji. Są one mniej lub bardziej kompromitujące stację TVN, jednak bywają także zabawne.

Nagranie, które trafiło do internetu nie było w prawdzie puszczone na antenie TVN, jednak po opublikowaniu go na Instagramie nie umknęło ono uwadze mediów i internautów.

Okazuje się, że prowadząca Anna Kalczyńska obserwując trening prowadzony przez specjalistów goszczących wówczas w programie, postanowiła dołączyć do nich poza kadrem siedząc na kanapie. W opisie posta napisano - Andrzej ćwiczył przed programem, więc zrobił sobie przerwę 😀

Co o tym sądzicie? Zabawny filmik?

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk w najnowszym wywiadzie ujawnił, co macocha robi z majątkiem. "Tylko ona jest wpisana jako właścicielka"

Zerknij tutaj: Dziennikarze TVP komentują pojawienie się Barbary Kurdej-Szatan w kolejnej reklamie. Wspominają o nagrodzie