Jak przypomina portal "O2", Barbara Kurdej-Szatan znalazła się na cenzurownym po swoim wpisie na temat straży granicznej. W jej poście padło wiele mocnych oskarżeń pod adresem funkcjonariuszy znajdujących się na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka musiała się zmierzyć zarówno z falą hejtu, została zwolniona z TVP, a prokuratura zajęła się jej wpisem. Mimo to, można ją nadal zobaczyć w reklamach Play. Dziennikarzom TVP niezbyt się to podoba.

Wpis Basi Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w bardzo emocjonalnym poście określiła strażników granicznych "mordercami", za co szybko poniosła konsekwencje. Aktorka straciła pracę w "M jak miłość", o czym w mediach społecznościowych poinformował sam Jacek Kurski. Do tego całą sprawą zajął się prokurator.

Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w "Wiadomościach"/YouTube @Polska z prawej strony
Wpis Barbary Kurdej-Szatan w Wiadomościach/YouTube @Polska z prawej strony

Pomimo fali krytyki, z jaką musi się zmierzyć aktorka, na zerwanie współpracy nie zdecydowała się sieć Play, której twarzą Kurdej-Szatan jest od długiego czasu. Operator wydał jedynie oświadcenie, podkreślając, że prywatne poglądy aktorki nie są stanowiskiem firmy.

Basia Kurdej-Szatan nadal może liczyć na angaż w reklamach Play. Ostatnio emitowana jest nowa reklama z aktorką w roli głównej. Na celownik spot reklamowy sieci wzięli dziennikarze TVP Info. Opublikowali materiał opatrzony tytułem "Play nagrodził Kurdej-Szatan. W nowej reklamie występuje podwójnie".

Zwrócono uwagę na fakt, że w najnowszej reklamie możemy zobaczyć "podwójną" Barbarę Kurdej-Szatan. Materiał promocyjny sieci wywołał w mediach gorącą dyskusję. Nie wszystkim internautom spodobało się to, że była gwiazda "M jak miłość" nadal gra. Przypominali jej wpis, podkreślając, że był skandaliczny. Nie brakowało wulgarnych komentarzy.

Was też oburza pojawienie się Barbary Kurdej-Szatan w nowym spocie Play'a? A może nie macie z tym problemu?

To też może ci zainteresować: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Piotra Gąsowskiego. Aktor trafił do szpitala. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk nie kryje smutku. Aktorce przyszło się zmagać z poważnymi problemami. O co chodzi

O tym się mówi: Piotr Zelt powiedział, co myśli na temat rzeczniczki Straży Granicznej. Padły mocne słowa pod adresem Anny Michalskiej