Jak podaje portal "Pomponik", napięta sytuacja na polsko-białoruskiej granicy jest jednym z częściej poruszanych tematów. Do dziś nie milkną echa mocnych słów Barbary Kurdej-Szatan, która poruszona losem migrantów określiła strażników granicznych m.in. "maszynami bez serca, bez niczego". Swoje zdanie na temat rzeczniczki Straży Granicznej postanowił wyrazić również aktor Piotr Zelt. Co powiedział?

Piotr Zelt komentuje sytuację na granicy

Kryzys migracyjny, z jakim mamy do czynienia na granicy Polski i Białorusi, jest jednym z częściej poruszanych tematów. Sytuację komentują nie tylko eksperci, politycy i komentatorzy, ale także gwiazdy z rodzimego show biznesu. Jedną z takich osób była Barbara Kurdej-Szatan, która za nazwanie strażników granicznych "mordercami" straciła pracę w TVP i musiała zmierzyć się ze sporą falą krytyki.

Anna Michalska/YouTube @RMF24
Anna Michalska/YouTube @RMF24
Anna Michalska/YouTube @RMF24

Z błędów Basi Kurdej-Szatan nie wyciągnęli lekcji inni celebryci. Piotr Zelt postanowił zdradzić, co myśli o rzecziczce Straży Granicznej, Annie Michalskiej. "Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS" - napisał aktor w mediach społecznościowych, dołączając do wpisu zdjęcie ekranu telewizora, na którym widzimy Michalską.

Jak można się było spodziewać, post wywołał wśród internautów spore zamieszanie. Rozgorzała pod nim burzliwa dyskusja i zapewne to właśnie ona była przyczyną, dla której Zelt zdecydował się usunąć swój wpis. W sieci nic jednak nie ginie i nadal możemy znaleźć wpis aktora, przekazywany na Twitterze.

Osoby, którym nie spodobał się wpis Piotra Zelta pytali, skąd w "ludziach tyle nienawiści"? Inni snuli domysły, że Zelt "pozazdrościł Kurdej-Szatan rozgłosu", a jeszcze inni wskazywali, że aktor powinien ponieść konsekwencje za swój wpis.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Szpital, do którego trafił Kamil Durczok zabrał głos w sprawie odejścia dziennikarza. Wydano oficjalne oświadczenie. Co się w nim znalazło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przepowiednia Baby Vangi o końcu świata. Czy w 2022 niebo rozbłyśnie czerwienią

O tym się mówi: Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile Kamila Durczoka. "Wiedział, że jest z nim źle. Poddał się"