Jak podaje portal "Super Express", Piotr Gąsowski zakaził się koronawirusem. Niestety jego stan pogorszył się na tyle, że konieczne było przewiezienie go do szpitala. Aktor zamieścił w mediach społecznościowych relację, na której mogliśmy go zobaczyć w masce tlenowej. Była partnerka aktora, Hanna Śleszyńska zdradziła, w jakim jest teraz stanie.

Piotr Gąsowski zachorował

Piotr Gąsowski obecny jest w mediach od wielu lat. Ostatnio, widzowie mogą go oglądać w roli gospodarza programu "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanego na antenie Polsatu. Niestety ostatnio aktorowi przyszło się zmierzyć z przykrymi konsekwencjami zakażenia koronawirusem. Zachorował na Covid-19. Jego stan był na tyle poważny, że konieczne było przewiezienie go do szpitala.

Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski trafił do szpitala/Instagram @piotr.gasowski.official

Przed tym, jak załoga karetki zabrała go do szpitala, Piotr Gąsowski zamieścił w sieci zdjęcia, na których widzimy go w maseczce tlenowej. Do fotografii dodał też kilka słów. Zdradził, że i jego "dopadł Covid-19", a także podziękował ratownikom medycznym. Przyznał również, że zaszczepił się przeciw Covid-19, dzięki czemu choroba przebiega u niego "w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów".

Fani nie kryli swojego niepokoju o stan aktora. Głos w sprawie postanowiła zabrać była partnerka Piotra Gąsowskiego - Hanna Śleszyńska. Piotr miał wezwać karetkę po tym, jak mocno spadło mu ciśnienie i pojawiły się zawroty głowy. Towarzyszyć temu miały również charakterystyczne dla Covid-19 objawy, jak utrata węchu i smaku.

Trafił do szpitala, bo lekarze chcieli mieć na niego oko. Medycy poinformowali również, że "ze cztery dni go potrzymają". Już na miejscu sprawdzono, jaki jest stan płuc aktora, bo miał on problemy z oddychaniem. Hanna Śleszyńska uspokoiła fanów mówiąc, że nie wykryto u Gąsowskiego żadnych niepokojących zmian w płucach. "Gorączka mu spadła, nie ma żadnego zagrożenia" - dodała Śleszyńska.

Hanna Śleszyńska/YouTube @Radio Zet
Hanna Śleszyńska/YouTube @Radio Zet
Hanna Śleszyńska/YouTube @Radio Zet

Piotrowi Gąsowskiemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Kamil Durczok junior zmienił nazwisko i swój wygląd. Kiedyś bał się taty. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Beata Kozidrak nie zgadza się z wyrokiem sądu. Odwołuje się również prokuratura

O tym się mówi: Królowa Elżbieta II zaniedbuje swoje obowiązki przez zły stan zdrowia. Co jej dolega