Świętej pamięci Kamil Durczok został zapamiętany jako jeden z najbardziej zapracowanych dziennikarzy w Polsce. Pełnił także rolę ojca. Jak podają media, więź łącząca go z Kamilem juniorem była silna. Utrzymywali oni ze sobą dobry kontakt, a ich relacja była udana nawet po rozwodzie z mamą Kamila juniora.

Syn Kamila Durczoka zmienił swój wygląd i nazwisko

Media jednak donoszą, że potomek dziennikarza postanowił zmienić nie tylko wygląd, ale i samo nazwisko. Jak podaje "Super Express", dziennikarz Kamil Durczok kochał swoje dziecko bardzo mocno, jednak praca w Warszawie skutkowała w tym, że ojciec i syn często widywali się jedynie w weekendy, ponieważ Kamil junior mieszkał w Katowicach.

Jeden z przełomów w życiu obydwu Kamilów miał miejsce w 2003 roku. Zdiagnozowano wówczas u celebryty nowotwór. Jak opowiedział dziennikarz w jednym z wywiadów, relacja między nim, a synem pogorszyła się, gdy dziennikarz stracił włosy. Opowiedział o tym, jak syn chował się przed nim, gdyż się go bał - (...) Nie mogę być z tobą, mam coś do robienia. Wreszcie przyszedł, przytulił się i powiedział: – Wiesz tato, muszę się do ciebie przyzwyczaić. Wtedy mnie to dobiło, ale teraz myślę, że zbliżyliśmy się do siebie. Wcześniej bałem się okazywać uczucia mojemu dziecku, miałem syndrom weekendowego ojca. (...) - wyjawił dziennikarz w wywiadzie.

Według medialnych doniesień z 2019 roku, syn dziennikarza Kamila Durczoka postanowił zmienić fryzurę i skrócił włosy, a także zaczął nosić zarost. Do nazwiska Durczok nastolatek dodał nazwisko Dufek, a wybór ten wytłumaczył chęcią okazania szacunku dziadkom, którzy go wychowywali wraz z dziadkami Durczokami. Nastoletni syn dziennikarza zwyczajnie chciał wówczas być odróżniany od swojego ojca, który także nazywał się Kamil Durczok.

O tym się mówi: Prowadząca "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem w studio. Nikt się tego po niej nie spodziewał

Zerknij: Rybiki cukrowe w domu mogą być wielkim problemem. Jak się ich pozbyć