Aktorka Dominika Gwint wprost zachwyciła swoich fanów i obserwatorów na Instagramie. Publikując to zdjęcie, Dominika Gwint zaprezentowała się w nowej odsłonie, ukazując kibić w szałowej, czerwonej sukience.

Aktorka zadziwiła i zachwyciła fanów na Instagramie. Czy to efekt szczęśliwego związku?

Obserwujący ją na mediach społecznościowych fani z miejsca zauważyli, że aktorka sporo schudła. Jej szczupła sylwetka nie umknęła uwadze fanów, oraz tabloidów. Dominika Gwint jest jedną z najpopularniejszych artystek polskiego show-biznesu.

W wielu wywiadach podkreślała, że zmaga się z nadwagą z powodu choroby. Wielokrotnie chudła poddając się restrykcyjnej diecie, jednak jej choroba sprawiała, że efekt jojo zbierał swoje żniwo.

Jej bardzo aktywne choroby autoimmunologiczne niszczące jej organizm są wynikiem schorzeń powodujących między innymi przyrost masy ciała. Jak opowiadała aktorka, nie była w stanie od razu zaakceptować to, jak wygląda.

Jednak nie zamierzała reagować na komentarze przepełnione hejtem i drwinami. Na jej instagramowym profilu, które aktywnie prowadzi pojawiło się jednak całkiem nowe zdjęcie, ukazujące aktorkę w zupełnie nowej odsłonie.

Piękna, czerwona sukienka podkreśla znacznie szczuplejszą sylwetkę celebrytki. Zachwyceni internauci zalali ją w komentarzach serią komplementów i wyrazów zachwytu.

Okazją, dla której Dominika Gwint ubrała się tak szałowo, była zaplanowana z mężem randka w teatrze.

Jak oceniacie aktorkę? Piękna, prawda?

O tym się mówi: NASA informuje o bardzo rzadkim zjawisku przewidywanym na 19 listopada. Takiego księżyca nie zobaczymy aż do 2669 roku

Zerknij: Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko chcieli mieć dziecko. Niestety nie udało się. "Mieliśmy już nawet wybrane imiona"