Wizażystka, która odmłodziła wygląd swojej 80-letniej ciotki sprytnymi sztuczkami kosmetycznymi, ujawniła techniki i produkty, których używa, aby uzyskać nieskazitelną skórę w każdym wieku – a niektóre kosztują zaledwie kilkanaście złotych.

Niesamowita metamorfoza seniorki

Julia Stronach cofnęła czas na twarzy swojej ciotki Sandry na przyjęcie urodzinowe w kwietniu 2019 roku, nakładając pod oczy gęsty podkład, przezroczysty podkład, mieszankę matowego i połyskującego cienia do powiek oraz pomarańczowy korektor pod oczami, aby ukryć cienie pod pod nimi.

33-latka z Aberdeen w północno-wschodniej Szkocji powiedziała, że ​​sekretem doskonalenia młodzieńczej cery jest unikanie ciężkich kosmetyków i subtelne wypełnianie tylko górnej linii brwi, ponieważ ciężki rysunek zaostrza rysy i postarza twarz.

Pani Stronach powiedziała mediom, że ​​zakrywanie ust powinno być wykonywane tylko wokół łuku kupidyna, a nigdy wzdłuż krawędzi, co sprawia, że ​​obszar wokół ust wydaje się krzywy i starszy. Powiedziała, że ​​źle nałożone sztuczne rzęsy, postrzępiony eyeliner i źle dobrane podkłady to najczęstsze błędy popełniane przez kobiety, które natychmiast dodają lat i (o ironio) wzmacniają te cechy, które starają się ukryć.

O tym się mówi: Dominika Gwint w nowej odsłonie rzuciła na kolana internautów. Nie spodziewali się takiej przemiany. O co chodzi

Zerknij: Nowe informacje w sprawie odejścia Izabeli z Pszczyny. Czy doszło do sfałszowania dokumentacji medycznej