Niesamowita wiadomość o Kamilu Stochu obiegła media. Wiele wskazuje na to, że niepisany następca Adama Małysza ma ogromne szanse na pokonanie swoich rywali w zbliżających się zawodach w skokach narciarskich.

Głosy ekspertów nie budzą wątpliwości. Jest silny argument

Jak wiedzą bardzo dobrze wszyscy kibice skoków narciarskich, Kamil Stoch swoimi sukcesami zapobiegł powstaniu pustki w polskich skokach narciarskich. Gdy legendarny Adam Małysz zmierzał ku końcowi swojej kariery sportowej, Kamil Stoch eksplozją swoich postępów w skokach narciarskich płynnie wypełnił tę lukę po Adamie Małyszu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pod Narty (@podnarty)

Okazuje się nawet, że obydwaj mieli nawet szansę na rywalizację, a co ciekawsze stanęli razem na tym samym podium. Było to swoistym symbolem przekazania obowiązków w skokach narciarskich przez Adama Małysza Kamilowi Stochowi.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pod Narty (@podnarty)

Wielu ekspertów twierdzi obecnie, że Kamil Stoch osiągnął już więcej, niż legendarny "Orzeł z Wisły". Ci, którzy uważają Kamila Stocha za zdolniejszego skoczka, niż Adam Małysz, mają głównie na myśli zdobyte przez Kamila złote medale olimpijskie, których zdobycie nie udało się legendarnemu Adamowi Małyszowi.

34-letni Kamil Stoch zdobył tyle trofeów w swojej karierze sportowej, że nie jest tak łatwo i od ręki policzyć je wszystkie. Najbliższy sezon będzie dla Kamila Stocha idealną sposobnością, aby zwiększyć kolekcję nagród.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@fp_kamilstoch)

Czy mu się to uda?

O tym się mówi: Beata Tyszkiewicz już nie chce pokazywać się publicznie. Czy będzie musiała iść do domu opieki

Zerknij tutaj: NASA informuje o bardzo rzadkim zjawisku przewidywanym na 19 listopada. Takiego księżyca nie zobaczymy aż do 2669 roku