Parę lat temu 83-letnia Beata Tyszkiewicz całkowicie zrezygnowała z życia medialnego. Artystka wciąż odrzucała córce przyjęcia pomocy niechcąc z nią mieszkać. Do teraz mieszkała u siebie w Warszawie, jednak z każdym rokiem niestety jest słabsza i słabsza. Obecnie wymaga ciągłej opieki.

Córka aktorki Karolina Wajda zdradzila w wywiadzie, jak trudną decyzję była zmuszona podjąć

Nie ulega wątpliwości, że Beata Tyszkiewicz jest legendą polskiej sceny aktorskiej na deskach teatru, oraz polskiego kina filmowego. Przed kilkoma laty aktorka doznała ataku serca, przez co zmuszona była przejść na emeryturę. Każdy, kto chodź troszkę interesował się jej życiem wie, że artystka nigdy nie stroniła od palenia papierosów, które bardzo lubi.

Zapewniała w wywiadach, że nie ma najmniejszego zamiaru zrezygnować z palenia. Jak twierdziła, damy palą i piją, oraz przeklinają. Beata Tyszkiewicz jest osobą bardzo towarzyską, zawsze lubiła gromadzić wokół siebie ludzi. Lekarze jednak zalecają Beacie Tyszkiewicz rezygnację z wszelkich używek.

Jej życie obecnie wygląda zupełnie inaczej, niż to sprzed lat. Aktorka przebywa głównie mieszkaniu, nie jest już tak aktywna towarzysko, jedynymi gośćmi jakich wpuszcza do mieszkania, sącórki i jej gosposia.

Jak podają media, Beata Tyszkiewicz nie chce już pokazywać się publicznie. Pragnie być zapamiętana jako silna, niezależna dama pozbawiona tego typu słabości. Jedna z córek aktorki wyjawiła w wywiadzie, że decyzja jej mamy związana jest z tym, że bardzo szanuje swoją publiczność. Beata Tyszkiewicz uważa także, iż gwiazda powinna zawsze być wzorem, wyglądać wspaniale i nie obciążać otoczenia swoimi słabościami i gorszym wyglądem. Córka Karolina wyznała także, że planuje przeprowadzić się do swojej mamy zanim upłynie 2021 rok.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Niezwykła metamorfoza 80 letniej kobiety. Wizażystka zrobiła makijaż, a efekt zachwycił wszystkich

Zerknij: Dominika Gwint w nowej odsłonie rzuciła na kolana internautów. Nie spodziewali się takiej przemiany. O co chodzi