27-letnia Joanna Jarmołowicz od paru lat jest w związku z młodszym bratem Antka Królikowskiego.

Jakiś czas temu przyłapano ją z kimś innym. Czy będzie to koniec związku z Jankiem? "Asia doszła do wniosku, że nie chce zostać panią Królikowską" - poinformował informator jednego z tabliodów.

Ze ślubu nici?

Kiedy niespełna siedem lat wcześniej Joanna Jarmołowicz, była dziewczyna Antoniego Królikowskiego postanowiła, że woli jednak towarzystwo Jana Królikowskiego, przekonana była, że kwestią czasu jest jedynie stanie się panią Joanną Królikowską.

Obecnie mimo faktu, że urodziła Janowi Józia, który ma już dwa lata, ani w głowie jej zalegalizowanie związku z młodszym bratem swojego byłego.

"Asia jeszcze niedawno planowała ślub z Jankiem, ale doszła do wniosku, że jednak nie chce zostać panią Królikowską" - poinformowała osoba, która słyszała zwierzenia Joanny koleżance z planu "Receptury".

Z końcem września tabloid upublicznił kilka fotek zrobionych Joannie przez paparazzich w jednym z warszawskich modnych klubów.

Na pierwszy rzut oka było widać, że pan, z którym przetańczyła całą noc i którego pożegnała czule nie był Janem Królikowskim. Niedługo potem, gdy zdjęcia i artykuły ujrzały światło dzienne okazało się, że ze ślubu nici!

"Aśka była załamana, że cała Polska widziała, jak świetnie się bawiła bez Jaśka. Ten skandal mocno utarł jej nosa. Po tej wpadce bardzo się zmieniła. Doszła do wniosku, że nie jest pewna swoich uczuć ani tym bardziej tego, że resztę życia pragnie spędzić u boku ojca swojego synka. Ślub? Pierwsze słyszę. Nic o tym nie wiem" - powiedziała zaufana osoba w wywiadzie z "Plejadą". Bardzo miło jest wiedzieć, że znajomi i koleżanki z pracy są w stanie wygadać każdy nasz sekret.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata

Zerknij: Zderzenie na niebie dwóch gwiazd porównane do proroctwa. Biblijna przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Czy mamy się bać końca świata