Gdy media obiegła smutna informacja na temat bankructwa, jakie aktor Jacek Rozenek niedawno ogłosił, wielu zaczęło się zastanawiać nad tym, jak podejdzie do tego i ustosunkuje się jego była żona, którą porzucił dla innej kobiety.

Decyzja byłej żony aktora jest bardzo zaskakująca dla wielu internautów

Jak na bardzo ciężką sytuację finansową byłego męża zareagowała Małgorzata Rozenek-Majdan? wielu jej decyzja może mocno zaskoczyć, biorąc pod uwagę to, jak została potraktowana przez Jacka Rozenka w przeszłości.

Jacek Rozenek przed dwoma laty przeszedł poważny udar mózgu, który spowodował uniemożliwienie poruszania się aktorowi. Prognozy lekarzy nie były optymistyczne - mówiono aktorowi, że nigdy nie będzie już w stanie chodzić samodzielnie.

Ten jednak nie poddał się i mimo braku możliwości zarabiania pieniędzy poddał się bardzo kosztownej rehabilitacji, która bardzo długo trwała, ale dała efekty.

Jacek Rozenek totalnie spłukany postanowił ogłosić upadłość konsumencką, ale jak stwierdził w wywiadzie nie żałuje swojej decyzji. Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie o finansowych problemach od samego początku.

Postanowiła wesprzeć byłego męża finansowo przejmując na siebie tymczasowe koszty, jakie mężczyzna ponosił względem swoich dzieci, które ma z Małgorzatą.

Wielu jej decyzja mocno zaskoczyła - Małgorzata wspiera finansowo Jacka od dawna - gdy tylko zaczęły się jego problemy zdrowotne - powiedział jednemu z tabloidów osoba z otoczenia byłych małżonków - Jacek nie płacił nigdy alimentów, ale pokrywał koszty edukacji chłopców. Szkoła Stasia i Tadzia sporo kosztuje. Małgorzata wzięła wszystkie płatności na siebie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Najnowsze doniesienia w sprawie Donalda Tuska. Polityk nie może już atakować Jarosława Kaczyńskiego. Co się wydarzyło

Zerknij: Złotówka gwałtownie traci na wartości. Za daną kwotę kupimy znacznie mniej, niż kiedyś