Jak podaje "Super Express", Robert Makłowicz jeździ prywatnie Alfą Romeo Stelvio. Nie jest to jego pierwszy samochód tej włoskiej marki. Nie oznacza to jednak, że mistrz kuchni zamyka się w tej kwestii na inne technologiczne i motoryzacyjne nowinki. Posmakował "romansu" z francuską firmą dwuśladów. Co ciekawe, wsiadł do pojazdu i pojechał... na tor wyścigowy. Spodziewalibyście się, że aż tak lubi prowadzić samochód?

Robert Makłowicz niczym kierowca rajdowy? A czemu nie! Kucharz rozpoczął współpracę z marką samochodów Alipne, której baza mieści się między innymi w Katowicach. Razem z pisarzem Szczepanem Twardochem wybrał się w krótką podróż po Dolnym Śląsku.

Robert Makłowicz. Źródło: youtube.com
Robert Makłowicz. Źródło: youtube.com
Robert Makłowicz. Źródło: youtube.com

Który model pojazdu wybrał? To sportowe Alpine A110. Jak czytamy w "Super Expressie":

Samochód ten napędzany jest 1.8-litrowym, turbodoładowanym, czterocylindrowym silnikiem rzędowym o mocy 252 KM i 320 Nm.

Niestety pojazdem nie będzie mogła jeździć cała rodzina Roberta Makłowicza, ponieważ do środka zmieszczą się jedynie dwie osoby. Cóż, takie "uroki" sportowych dwuśladów.

A jaka jest szybkość tego samochodu? Do 100 km/h rozpędza się w mniej niż 5 sekund. Alpine A110 kosztuje minimum 251 500 złotych.

Robert Makłowicz. Źródło: plejada.pl
Robert Makłowicz. Źródło: plejada.pl
Robert Makłowicz. Źródło: plejada.pl

To również może Cię zainteresować: Najstarszy Syn Michała Wiśniewskiego Zdradził, Jaki Ma Kontakt Z Pozostałymi Dziećmi Muzyka. "My Jesteśmy Rodziną Patchworkową"

Zobacz także: Julia Wieniawa Nie Wytrzymała. Aktorka Odpowiedziała Na Uszczypliwy Komentarz Internauty