Wszystkie oczy po raz kolejny były skierowane w weekend na księżną Cambridge, kiedy szła w niezwykłej zielonej sukience przy okazji nagrody Earthshot Awards obok swojego męża Williama.

Jak zwykle eksperci od mody i urody przeanalizowali wygląd Kate od jej 10-letniej sukienki od Alexandra McQueena po akcesoria i loki. Dla ekspertki od brwi Laury Kay z Laura Kay London, matka księcia Jerzego wyglądała „naprawdę eterycznie” dzięki jej „opierającemu się starzeniu” makijażowi. Brwi Kate, zdaniem pani Kay, wyglądały jeszcze lepiej niż zwykle, dlatego uważa, że ​​księżna wypróbowała popularny zabieg kosmetyczny: mikroblading.

Kate poddała się kosmetycznemu zabiegowi upiększającemu?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Red Magazine (@redmagazine)

„Kate to rewelacja”, powiedział ekspert MailOnline. „Ona emanuje pewnością siebie i będzie świadoma bezpośrednich porównań, jakie ludzie będą robić na temat jej sukienki od Alexandra McQueena, którą nosiła dziesięć lat temu.

„Makijaż Kate jest świeży z różowym różem, który podkreśla jej kości policzkowe. „Po raz kolejny zdecydowała się na głębokie smokey eyes, które ostatnio staje się jej „go-to” lookiem, kiedy pojawia się publicznie.

Dodała: „Bardziej zauważalne są jej ciemne brwi. „Brwi Kate są pełne i krzaczaste, a na zewnętrznych krawędziach brwi widać delikatne pociągnięcia włosów. „Brwi Kate są naturalnie cienkie, więc moim zdaniem mogła użyć mikrobladingu, aby je uwydatnić. „Wygląda na to, że w nocy bardziej wypełniła brwi, przesuwając ołówkiem przez środek brwi ruchem na zewnątrz, aby uzyskać efekt ombre. „To naprawdę pomaga nadać brwiom wysokiej rozdzielczości i szybko staje się charakterystycznym stylem Kate” – podsumowała Laura Kay.

2-godzinny zabieg microblading to zabieg modelowania brwi wykonywany przez profesjonalistów tworzących naturalnie wyglądające włoski za pomocą pigmentu i ostrza składającego się z kilkunastu maleńkich igiełek.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @brunaduquepmu

O tym się mówi: Kamila z "Rolnik szuka żony" ze łzami w oczach wyrzuciła kandydata z gospodarstwa. Reżyser wyjaśnia sytuację. O co poszło

Zerknj:Czy Sebastian Fabijański chce mieć więcej dzieci z Maffashion. Planowanie Bastka to była "spontaniczna jazda"