Paparazzi z pewnego tygodnika kolejny raz sfotografowali Agnieszką Woźniak-Starak w towarzystwie pewnego producenta.

Znowu przyłapan razem. Tym razem o poranku

Jak podają media, dziennikarka i producent w chwili robienia zdjęć spożywali razem śniadanie. Media donoszą, że dziennikarka i jedna z prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak randkuje z mężczyzną pracującym w stacji TVN.

Tego typu doniesienia dopływały do opinii publicznej z kolorowych pisemek już przed rokiem. Para wówczas została przyłapana i sfotografowana przez paparazzich podczas spędzania czasu w restauracji, a potem w trakcie spaceru z psem.

Ów towarzysz Agnieszki Woźniak-Starak postanowił w tym czasie odnieść się do krążących w mediach doniesień i zaprzeczył wszystkiemu, co dało się wówczas przeczytać w kolorowej prasie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Moliera 2 (@moliera2)

Za pośrednictwem mediów społecznościowych producent TVN-u wyśmiał insynuacje, jakoby randkować miał z Agnieszką Woźniak-Starak. Jakiś czas temu jednak para została sfotografowana w trakcie zakupów, a całkiem niedawno przyłapano dziennikarkę z producentem podczas porannego, wspólnego posiłku.

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła jednak nie odnosić się do aktualnych doniesień prasowych, podobnie jak producent z TVN. Jest wysoce prawdopodobne, że tych dwoje faktycznie łączy jedynie znajomość.

O tym się mówi: Kasia Kowalska wciąż zaskakuje. Zachwyciła fanów pewnym zdjęciem. O co chodzi

Zerknij: Spór parafian i jednej z archidiecezji w Polsce nadal trwa. Wierni mają dość płacenia horrendalnych cen za pochówek bliskich