Ciekawe informacje pojawiły się na temat Moniki Richardson, dziennikarki porzuconej jakiś czas temu przez męża Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka po burzliwym rozstaniu z mężem, który wyprowadził się z warszawskiego mieszkania, od razu zmieniła swoje nazwisko na mediach społecznościowych na Richardson.

Jak prezenterka przekonała urząd przed sądowym orzeczeniem rozwodu?

Teraz "Super Express" podaje, że Monika Richardson zdecydowała się na dalsze kroki i oficjalnie zmieniła już nazwisko. Jak podają media, prezenterka zdradziła szczegóły owego procesu. Po burzliwym rozstaniu z mężem Zbigniewem Zamachowskim dziennikarka podjęła decyzję o odcięciu się od dotychczasowego życia. Mimo faktu, że rozwód jeszcze się nie odbył, dziennikarka Monika Richardson wyczyściła ze swojego życia jakiekolwiek ślady związane z małżeństwem z aktorem Zbigniewem Zamachowskim.

Na jej instagramowym profilu można było zauważyć już w kwietniu, gdy zmieniła nazwisko z Zamachowska na Richardson. Jest to nazwisko po jej pierwszym mężu, z którym związek trwał między 1995 rokiem, a 2000 rokiem.

Związana wówczas była z Willem Richardsonem, podróżnikiem i dziennikarzem amerykańskiego pochodzenia. Dziennikarka postanowiła zostawić to nazwisko przy swoim imieniu ze względu na otwartą przez siebie szkołę językową promowaną właśnie tym nazwiskiem. Gwiazda zdradziła kulisy oficjalnej zmiany nazwiska na Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim.

Jak przyznała proces ten nie był prosty. Zmuszona była pójść do urzędu i w formie pisemnej wytłumaczyć swoją decyzję o zmianie nazwiska. W piśmie tym napisała informacje na temat niezbyt dobrego kojarzenia się jej tego nazwiska, w przeciwieństwie do nazwiska Richardson. Jak widać pismo poskutkowało i Urząd Stanu Cywilnego podjął decyzję o przychyleniu się do prośby dziennikarki - Zrezygnowałam definitywnie z nazwiska Zamachowska. W papierach mam już Richardson, ale zmiana ta wcale nie była taka prosta. Musiałam udać do urzędu i na piśmie wyjaśnić, dlaczego chcę zmienić nazwisko. Napisałam, że to nazwisko mojego męża, które teraz już niestety nie kojarzy mi się najlepiej i chcę rozpocząć nowe życie. A nazwisko Richardson kojarzy mi się bardzo dobrze.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niepokojące doniesienie o księżniczki Monaco. Kobieta niknie w oczach. Czy księżniczka ciężko chora

Zerknij: Mroczne tajemnice Kamila Durczoka wyszły na jaw. Przyjaciele dziennikarza wszystko opowiedzieli. O co chodzi