Jak podaje portal "Radio Zet", to jakie imie nosimy, może mieć ogromny wpływ na nasze życie. Niektóre imiona kobiece charakteryzuje skłonność do wikłania się w toksyczne relacje i zakochiwania się w osobach, które mają na nie bardzo niekorzystny wpływ. Jaki to imiona?

Latami w toksycznych relacjach

Relacje z innymi ludźmi są dla nas bardzo ważne. Mogą mieć zbawienny wpływ na nasze życie, ale także odbijać się na nim negatywnie. Okazuje się, że są imiona, których właścicielki niczym magnez przyciągają toksycznych mężczyzn. Ma to również związek z tym, że kobiety je noszące mają wiele kompleksów i uważąją, że nie zasługują na nic dobrego. O jakich imionach mowa?

Natalia

Kobiety noszące to imię mają skłonność do wiązania się z mężczyznami, którym obca jest wierność. Nawet jeśli wie, że jej ukochany ją zdradza, nigdy nie przyzna tego głośno. Często jest przekonana o tym, że nie ma prawa żądać od swojego partnera tego by był jej wierny, tak jak ona jest wierna jemu.

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Dominika

Kobiety noszące to imię bardzo często wybierają partnerów, którzy ciągle je krytykują. Nie tracą wiary w to, że jeśli będą się bardzo starały uda im się wreszcie zadowolić ukochanego i zasłużyć na jego dobre słowo. Do tego mają skłonność do nadmiernego idealizowania swojego wybranka i nie dostrzegania w nim wad. Niestety tak dobrego zdania nie mają na swój temat.

Sylwia

Kobiety o tym imieniu mają nieszczęście zakochiwać się w zajętych mężczyznach. Wystarczy jej obitnica, że kiedyś zostawi swoją partnerkę, aby rzucić się w wir uczuć i zaangażować na całego. Potrafi wiernie czekać, nawet jeśli wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że już zawsze będzie "tą drugą".

Kobieta przeżywa trudne chwile! / express.co.uk
Kobieta przeżywa trudne chwile! / express.co.uk
Kobieta przeżywa trudne chwile! / express.co.uk

Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: Monika Richardson ostatecznie wyrzuciła z życia ślady po Zbigniewie Zamachowskim. Jak przekonała urząd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Młynarska trafiła do szpitala. Opowiedziała szczerze o poważnych powodach. Co jej dolega

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Duda w ogniu krytyki. Do sieci trafiła piosenka, która może wywołać wielki skandal