Media obiegła informacja na temat tego, co Don Vasyl powiedział o ojcu Edyty Górniak. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarz Don Vasyl opowiadał na temat ojca znanej i kochanej piosenkarki Edyty Górniak. Okazuje się, że panowie się przyjaźnili.

Don Vasyl o Janie Górniaku i jego relacji z córką Edytą

Z opowieści Don Vasyla wynika, że ojciec Edyty Górniak Jan nigdy nie miał z nią dobrych relacji. To podobno bardzo bolało Jana Górniaka. Jak wiemy z licznych doniesień medialnych, Edyta Górniak nie może wspominać zbyt dobrze swojego dzieciństwa.

Nie miała łatwego życia, ponieważ ojciec zostawił swoją rodzinę, gdy Edyta miała zaledwie 6 lat. Jak się okazuje, senior nie utrzymywał nigdy kontaktu z porzuconą przez siebie rodziną. Edyta Górniak zawsze miała żal do ojca za to, że porzucił jej mamę i ją.

Mężczyzna niestety pił dużo alkoholu, co zaowocowało tym, że nawet jego najbliższe otoczenie nie miało często zielonego pojęcia gdzie się znajduje i co się z nim stało. Jan Górniak zmarł w 2007 roku. Miał wówczas 55 lat, a życie odebrała mu choroba nowotworowa. Znany romsko-polski muzyk Don Vasyl przez lata przyjaźnił się z Janem Górniakiem - Bardzo ubolewał nad Edytką. Bardzo tęsknił za nią. Był dumny z niej. Kiedy spotkałem Janka, to mówił mi, że do mnie się przyznała, a do niego nie. Oni byli pogodzeni, tylko że Edyta poszła w swoim kierunku. Poszła do cywilizacji polskiej, a Janek był w taborze cygańskim. On lubił szampańskie życie, grać, wypić.

O tym się mówi: Syn Kamila Durczoka może nie przyjąć spadku. Powody mocno zaskakują

Zerknij: Była żona Kamila Durczoka zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. "Zabolało nas bardziej, niż można było się spodziewać"