Jasnowidz z Człuchowa publikuje na swoim kanale na platformie YouTube transmisje na żywo, podczas których omawia swoje wizje, poczucia i odpowiada na pytania swoich widzów dotyczące pandemicznych zawirowań i "realizowanego na całym świecie planu".

Nie jest tajemnicą, że zachodzące Polsce i w innych krajach zmiany są delikatnie mówiąc niepokojące, a to, co ma jeszcze nastąpić wręcz przeraża

Krzysztof Jackowski wielokrotnie udowodnił widzom prawdziwość i trafność swoich wizji i przepowiedni poprzez przypominanie nagrań transmisji z przeszłości, na których możemy usłyszeć na przykład o zagrożeniu i odcięciu wąskiego pasa na terenie Polski położonego przy granicy z Białorusią.

Nie jest to jedyna wizja, która w 100% sprawdziła się. Krzysztof Jackowski przepowiadał już, że rządy – w tym rząd polski - oddadzą władzę, że od dawna już nie mają wpływu na wydarzenia w ich krajach, a według realizowanego sukcesywnie i etapami scenariusza, mamy być pozbawieni wszystkiego, co posiadamy, mamy być całkowicie uzależnieni od najpotężniejszych tego świata, którzy dążą do sytuacji, w której obywatele nie będą niczego posiadali, a chcąc nadal korzystać z potrzebnych w codziennym życiu narzędzi i dóbr, będę musieli odpłatnie sobie je wypożyczyć.

Mają być wprowadzone limity na wszystko: na paliwo, pożywienie, energię elektryczną, inne media, czy choćby dostęp do opieki zdrowotnej. Wszystko to, co jeszcze niedawno było wyśmiewane i nazywane teoriami spiskowymi, aktualnie już funkcjonuje, albo za chwilę będzie wprowadzone w życie. Jak cały czas podkreśla Krzysztof Jackowski, ułożony przez kogoś plan pozbawienia nas praw człowieka i wolności posiadania, realizowany jest etapami, aby uniknąć buntu i sprzeciwu społecznego, które z pewnością miałyby miejsce, gdyby mroczny scenariusz był po prostu ogłoszony i od razu przedstawiony.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wielokrotnie współprowadzi transmisję na żywo wraz z popularnym komentatorem i analizatorem tak zwanych teorii spiskowych Krzysztofem Woźniakiem.

Panowie już dawno doszli do wniosku zgodnie i jednogłośnie, że Polska popadnie w ogromne długi, a rosnąca inflacja bardzo destrukcyjnie wpłynie na jakość życia każdego z nas. Od dawna także jest mowa o likwidacji pieniądza w formie gotówki i zamianie go na inną formę płatniczą – elektroniczną.

Mroczna wizja dotycząca środków płatniczych. Czy gotówka zniknie całkowicie z obrotu jako środek patniczy, jak to było w przypadku złota?

W swojej najnowszej wizji Krzysztof Jackowski opowiedział swoją przerażającą wizję dotyczącą postępującego spadku wartości pieniądza, polskiej gospodarki popadającej w ruinę, ogromnego kryzysu, horrendalnych rachunków, na opłacenie których nie będzie nas stać.

Wyjawił także, że już niedługo ma być wprowadzony tak zwany pieniądz zastępczy, a przykładem takiego środka płatniczego może być bon dolarowy, który wielu Polaków pamięta z przeszłości.

Jasnowidz dodał także, że będzie w naszym kraju bardzo ciężko zdobyć dobrej jakości technologię z powodu zmniejszonej ilości dostaw - Będzie się coś działo ze złotówką na tyle, że to będzie odpowiednik odpływu zagranicznego kapitału z naszego kraju. Będzie coraz mniej dostaw drogich rzeczy, trwałych - pojazdów, elektroniki. My będziemy uważali, że to kryzys surowcowy, a to kryzys, w którym producenci się zabezpieczają, by ponieść jak najmniejsze straty. W tej chwili chodzi o produkty wyższej klasy, drogie, technologiczne. Trudność się będzie pogłębiała. Na to wszystko złotówka będzie dostawała łupnia.


YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Wielkie zmiany w "M jak miłość". Zniknąć mają Marzenka i Andrzejek, ale powróci inna serialowa para. O kogo chodzi

Zerknij: 72-latka z województwa małopolskiego padła ofiarom oszustów. To zaskakujące, ile pieniędzy straciła kobieta