Od kiedy córka Izabeli i Adama Małyszów wyszła za mąż, tabloidy nie przestają maglować tematu rodziny słynnego skoczka narciarskiego, rozbijając wątki z nimi związane na części pierwsze.

Okazuje się jednak, że niekończące się opisy przygotowań do ślubu i wesela, samej uroczystości i tego, co się działo po ślubie zostały zastąpione tematami małżeńskimi, dotyczącymi Karoliny i jej męża Kamila. Pojawiła się seria artykułów tabloidowych na temat wypowiedzi Adama Małysza o związku i małżeństwie jego córki.

Jak się Adam Małysz czuje w nowej roli?

Nie jest tajemnicą, że wraz z zamążpójściem córki, Izabela i Adam Małyszowie weszli oficjalnie w rolę teściów. Adam Małysz został zapytany o emocje związane ze zmianami, jakie zaszły w jego rodzinie po ślubie Karoliny. Legendarny polski skoczek narciarski Adam Małysz nie kryje dumy zarówno z żony Izabeli, która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", jak i z córki Karoliny, która krok po kroku realizuje swoje plany życiowe, edukacyjne i rodzinne.

Młoda kobieta spędziła u boku obecnego męża Kamila niemal dekadę, zanim oboje stanęli na ślubnym kobiercu. O uroczystości było głośno jeszcze długo po ślubie młodych. Nowy rozdział życia w rodzinie Adama Małysza skłonił dziennikarzy do zadawania kolejnych pytań natury życiowej.

Nie da się ukryć, że rodzice Karoliny stali się oficjalnie teściami, jednak biorąc pod uwagę staż związku Karoliny i Kamila, Izabela i Adam nie są nowicjuszami w roli teściów.

Słowa sportowca na temat związku jego córki i bycia teściem wielu wzruszyły do łez - Młoda para mieszka w Krakowie. – Karolina z Kamilem są razem już blisko 10 lat. Od czterech lat studiują w Krakowie. Nie było więc tak, że pojawił się ktoś nowy w rodzinie. Wszystko przyszło naturalnie. I są duże podstawy, by wierzyć, że będą szczęśliwi. A jak córka jest szczęśliwa, to i ja jestem szczęśliwy.

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony". Kamila znowu odesłała kogoś z kwitkiem. O co poszło

Zerknij: Duchowni zdradzili całą prawdę na temat niedzielnej tacy. Jakie ofiary składają wierni i co się z nimi dzieje