Ogromny konflikt Doroty Rabczewskiej z byłym mężem Emilem trwa. Jednak aktualne prasowe doniesienia nie są zbyt optymistyczne dla piosenkarki, którą czekać mogą jeszcze trudniejsze chwile, niż dotychczas w związku z konfliktem z byłym mężem o film “Dziewczyny z Dubaju”.

Doda usłyszała zarzut. Opublikowała oświadczenie

Jak donosi "Super Express", Dorota Rabczewska miała usłyszeć zarzuty w sprawie dotyczącej jej byłego męża Emila, który usłyszywszy zarzuty został 29 listopada zatrzymany stolicy. Według ustaleń tabloidu Dorota Rabczewska usłyszała zarzut z artykułu 300 Kodeksu karnego.

Według medialnych doniesień artykuł 300 Kodeksu karnego mówi o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Innymi słowy piosenkarka Dorota Rabczewska miała w jaki sposób utrudniać spłacenie należności ludziom, którzy na nie czekają.

Funkcjonariusze śledczy będą prowadzili dochodzenie dotyczące pracy Emila w charakterze producenta filmowego. Piosenkarka opublikowała 30 listopada bieżącego roku bardzo poważne oświadczenie dotyczące zatrzymania jej byłego męża.

Opisała w instagramowym poście jakie zadania miała ona, a jakie Emil podczas powstawania filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jak napisała w oświadczeniu, Emil 29 Listopada został aresztowany po usłyszeniu ponoć 40 zarzutów, a ona z racji tego, że jest prezesem spółki, usłyszała jeden zarzut.

źródło: Instagram/Dorota Rabczewska

Jak przypuszcza gwiazda, czekać ją mogą lata borykania się z tą sprawą w sądzie - Zweryfikowano OŚWIADCZENIE : Jako producent kreatywny ,tworząc film od a do z ,wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło.ba! Nie byle jakie bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta Mojego ex męża zadaniem bylo przynieść na to budżet ,dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita,ja same problemy🤷‍♀️Emil wczoraj z ponoć 40 zarzutami został aresztowany. Ja jako Prezez spółki dostałam jeden zarzut i pewnie pare lat bronienia się w sądzie. Rozumiem . Za głupotę ,naiwność i zaufanie się płaci. (...)

O tym się mówi: Książę Karol zwołał do siebie prawników w ważnej sprawie. Chodzi o jednego z wnuków

Zerknij: Donald Tusk przyłapany z rodziną. Polityk wybrał się w podróż. Wiadomo, ile go kosztowała