Jak donosi "Pudelek", Elżbieta z programu "Rolnik szuka żony" aranżując swoje wnętrza postawiła na rośliny, bibeloty i inne dodające przytulności elementy. Świetną okazją do przyjrzenia się domostwu Elżbiety był pomysł, na jaki kobieta wpadła całkiem niedawno.

"Królowa truskawek" bowiem namawiała Marka do przeprowadzki i wspólnego zamieszkania u niej. Choć ósma już edycja programu "Rolnik szuka żony" przyniosła widzom wiele emocji i wzruszeń, nieuchronnie dobiega końca.

Niestety Kamilowi i Stanisławowi nie udało się znalezienie drugiej połówki. Inaczej sprawy potoczyły się w przypadku Kamila i Krzysztofa, którzy zakochali się dzięki udziałowi w programie szczęśliwie i ze wzajemnością. Widzowie wciąż jednak czekają na rozwój wydarzeń związanych z 56-letnią Elżbietą, którą nazwano pieszczotliwie "królową truskawek".

Jak mieszka Elżbieta i czy Markowi spodobałoby się w jej domu?

Uczestniczka bowiem bardzo się stara zdobyć serce Marka, ady powstała między nimi trwała relacja. Jak podaje tabloid, oboje zdają się odczuwać zadowolenie ze swojego towarzystwa, lecz znając historie innych uczestników programu "Rolnik szuka żony", nigdy nie możemy być pewni, czy dana relacja wytrzyma próbę czasu.

W jednym z ostatnich odcinków ósmej edycji programu Telewizji Polskiej, Elżbieta uroczyście zaprosiła Marka do wspólnego zamieszkania w jej królestwie w celu lepszego poznania się poza oczami kamer.

Wielu widzów mogłoby się zastanawiać, czy Markowi podobało by się u Elżbiety. Poza materiałami nagranymi w trakcie realizacji programu, z pomocą w uzyskaniu wiedzy na temat wyglądu wnętrz domu Elżbiety przybywają media społecznościowe.

zjak widać na publikowanych przez Elę zdjęciach, lubi ona otaczać się kolorami natury, bogato zdobionymi meblami w starym stylu, licznymi bibelotami dodającymi wnętrzom przytulności, a szczególnie bliskie sercu Elżbiety są rośliny.

O tym się mówi: Jarosław i Oliwia Bieniuk wyznali, co czuli po stracie Anny Przybylskiej. Te słowa wzruszają do łez

Zerknij: Zaskakujące fakty z życia Hanny Lis wyszły na jaw. O tym wiedzieli tylko jej najbliżsi. O czym mowa