Media niedawno obiegła interesująca dla wielu informacja na temat rozpadu małżeństwa Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego. Jest to już kolejna para ze świata show-biznesu, która z przytupem i w świetle fleszy rozwiązuje swoje problemy.

Nie ulega wątpliwości, że spora część społeczeństwa interesuje się życiem prywatnym celebrytów. W dobie mediów dobrze znających zainteresowania i preferencje społeczne, temat kolejnego już rozpadającego się związku publicznych osób jest jak świeże bułeczki.

Kolejni celebryci rozstają się z przytupem?

Jak podaje "Super Express", w świecie show-biznesu zapowiada się kolejna bitwa między małżonkami, z których każde z nich zaprzecza słowom drugiego. Jak podała w mediach Anna Jurksztowicz, złożyła sądzie pozew o rozwód, natomiast Krzesimir Dębski zaprzecza jej słowom informując za pośrednictwem mediów społecznościowych, że to on złożył pozew o rozwód w sądzie. Podważając prawdziwość słów żony podsycił w mediach społecznościowych zainteresowanie internautów rozwinięciem tej sytuacji.

Wielu Polaków mających małżeństwo Anna Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego za idealne, musiało przejść spory szok, gdy w mediach pojawiła się informacja na temat ich rozstania.

Według medialnych doniesień i informacji przekazanych przez informatorów z bliskiego otoczenia pary, Krzesimir Dębski miał przez wiele lat dopuszczać się zdrad, które były mu wybaczane. Według doniesień przyjaciółki małżonków, 68-latek spotyka się z inną kobietą już od dwóch lat. Widywani są razem na imprezach i uroczystościach u znajomych i przyjaciół, często też zdarza się Krzesimirowi dłuższa nieobecność w domu, którą tłumaczył potrzebą pobycia w samotności.

Na facebookowym profilu Krzesimira Dębskiego pojawił się post, w którym radykalnie poddaje on w wątpliwość prawdziwość słów Anny Jurksztowicz, jakoby to ona miała złożyć pozew o rozwód.

Z racji tego, że między małżonkami padają coraz bardziej ostre słowa, zainteresowani ich rozwodem internauci mogą spodziewać się sporych emocji.

O tym się mówi: Zakaz handlu w niedzielę 2021. Czy 5 grudnia zdołamy zrobić niedzielne zakupy

Zerknij: W świecie piłki nożnej zawrzało. Dla Niemców już wszystko jest jasne. Czy będzie miał miejsce transfer wszechczasów