Finał 12 edycji "The Voice of Poland" za nami. Po długich tygodniach walki wokalnej, czworo uczestników stanęło do finałowego starcia.

Finaliści skradli serca widzów. Wybór był bardzo trudny

Byli to Marta Burdynowicz, Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Rafał Kozik. Finaliści 12 sezonu "The Voice of Poland" okazali się być lepsi od tysięcy utalentowanych uczestników docierając do finału "The Voice of Poland". Cała czwórka stanęła do rywalizacji finałowej o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

Dodatkowo zwycięzca zgarnął 50 tysięcy złotych oraz szansę na podpisanie kontraktu z płytą wytwórnią. 4 grudnia w sobotę wieczorem wyłoniony został zwycięzca 12 edycji popularnego programu "The Voice of Poland".

Każdy z finalistów wykonać miał po 4 utwór – w języku obcym, po polsku, piosenkę debiutancką i utwór zaśpiewane z trenerem. podczas finału Odpadli Wiktor Dybuła, a po nim Rafał Kozik. Do ścisłego finału dotarli Marta burdynowicz czy Bartosz Madej.

Chociaż ich talent sprawił, że widzowie mieli bardzo twardy orzech do zgryzienia, trzeba było wybrać tylko jednego zwycięzcę. 12 edycję "The Voice of Poland" zwyciężyła Marta Burdynowicz.

O tym się mówi: Andrzej Duda wysłał Tadeuszowi Rydzykowi prezent z listem. Wielu zachodzi w głowę, co dyrektor z tym zrobi

Zerknij: Najnowsze informacje z rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Książę William romansował ze znaną amerykańską piosenkarką